Milli voleybolcu Mersinli gençlerle buluştu

​Milli Voleybolcu Neslihan Demir Güler, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Şampiyonların İzinde" projesi kapsamında Mersinli genç sporcularla bir araya geldi.

Milli voleybolcu Mersinli gençlerle buluştu
Milli voleybolcu Mersinli gençlerle buluştu admin
Bu içerik 691 kez okundu.

Toroslar Spor Salonu'nda düzenlenen, Milli Voleybolcu Neslihan Demir Güler'in konuk olarak katıldığı ve Moderatörlüğünü spor sunucusu Ersin Düzen'in yaptığı "Şampiyonların İzinde" programına Mersin  Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Osman Yıldızbakan, Şube ve ilçe Müdürlerinin yanı sıra çok sayıda voleybolcu genç katıldı.

Projeyle, Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonlarında ya da takım sporlarında önemli başarılar elde etmiş sporcular, geleceğin spor yıldızı adayları ile bir araya gelerek bilgi birikimlerini genç sporcularla paylaşıyorlar.

Milli sporcu Neslihan Demir Güler Toroslar Spor Salonunu dolduran gençlerle voleybola başlama hikayesini ve kariyerindeki unutulmaz anılarını paylaştı. Yaklaşık 1 saat süren söyleşi sonunda Neslihan Demir Güler, Mersin  Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Osman Yıldızbakan'a plaket takdim etti. Kendisiyle voleybol oynamak isteyen geçleri kırmayarak voleybol oynayan milli sporcu, bu anlamlı günün anısına gençlere madalya taktı.

Şampiyonların İzinde Projesi,  farklı branşlarda spor hayatını sürdüren sporcuların, alanlarında ulusal veya uluslararası başarılar elde etmiş üst düzey sporcularla bir araya getirilerek bu kişilerin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmalarını sağlamayı ve yıldız adaylarının spor hayatlarına katkı sağlamalarını amaçlayan bir gençlik ve spor projesi olarak hayata geçirildi. (Bülten)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı