MEÜ Hemşirelik Fakültesi’nden miniklere oyuncak

​MEÜ Hemşirelik Fakültesi, dünya çocuk günü kapsamında Tepeköy İlkokulunu ziyaret etti. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ayda Çelebioğlu, fakülte öğretim elemanları ve öğrencilerin katıldığı ziyarette anasınıfı öğrencilerine oyuncak armağan edildi.

MEÜ Hemşirelik Fakültesi’nden miniklere oyuncak
MEÜ Hemşirelik Fakültesi’nden miniklere oyuncak admin
Bu içerik 359 kez okundu.

-Mersin Üniversitesi(MEÜ) Hemşirelik Fakültesi, her yıl ekim ayının ilk pazartesi günü kutlanan dünya çocuk gününde Tepeköy İlkokulunu ziyaret etti. 

Hemşirelik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayda Çelebioğlu, fakülte öğretim elemanları ve öğrencilerin katıldığı ziyarette anasınıfı öğrencilerine oyuncak armağan edildi.Okul ziyareti sırasında okul yöneticileri ve öğretmenleriyle Tepeköy İlkokulunun gereksinim duyduğu kütüphane ve diğer eğitim malzemeleri ile ilgili de görüşme yapıldı.  Ziyaret ile ilgili bilgi veren Hemşirelik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayda Çelebioğlu, “Özellikle şehir merkezine uzak okullarla işbirliği yapılmasının çok önemli ve gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle yıl içinde bu tür etkinliklerimizi öğrencilerimizle birlikte sürdüreceğiz.” Diye konuştu. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı