Tac Spor Kulübü’nden teşekkür mesajı

​Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulübü Başkanı Dr. Ali Çekiç 1.lig takımlarının yer aldığı, Basketbol Gençler Ligine (BGL) Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulübü olarak dahil olduklarını belirterek, bunca zaman kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Tac Spor Kulübü’nden teşekkür mesajı
Tac Spor Kulübü’nden teşekkür mesajı admin
Bu içerik 1325 kez okundu.

-Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulübü Başkanı Dr. Ali Çekiç, altyapıda almış oldukları başarılar ve yetiştirdikleri oyunculardan dolayı, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun 16 tane Tahincioğlu 1.lig takımlarının yer aldığı, Basketbol Gençler Ligine (BGL) Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulübü olarak dahil olduklarını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bizler, A grubunda yer alıyoruz. A grubunda bizle birlikte Anadolu Efes, Fenerbahçe, Galatasaray, Türk Telekom, Tofaş, İzmir Gelişim, Arel Üniversitesi Büyükçekmece, Trabzonspor ve Afyon Belediye yer alacak. Tüm yıl devam edecek deplasmanlı ligde gruplarında ilk 6’ya giren takımlar, 12’li bir üst lig daha oynayacaklar. Diğer gruptan gelen 6 takımla yine deplasmanlı oynanacak, ilk 8’e giren takımlar da çeyrek final oynayacaklar. Daha sonra da final four oynanacak.” Diyen Başkan Çekiç, NEF olarak desteğe ihtiyaçları olduğunu belirtti ve bunca zaman kendilerine destek olan herkese teşekkür etti. Başkan Çekiç’in mesajı şu şekilde:

 

“NEF ana sponsorumuz ancak çok daha fazla desteğe ihtiyacımız var. Bu anlamda bize ilk desteği sağlayan Hayri Uğur abimize teşekkür ediyorum. En büyük desteği maddi ve manevi anlamda TAC İstanbul Basket grubunun mezun abi ve kardeşlerimden aldık.

Ali Zallak '68, Ali Aşkın '72, Necati Güler '75, Serkan Solmazer '89, Hüsamettin Uslu '94, Alper Tanyer '95, 97 mezunları Onur Aydoğan, Serdar Altuğ, Mert Burian, Umut Ergunsu, Niyazi Kamışlı, 98 mezunları Barış Sönmez, Evren Yarkın, Ender Uslu, Eren Ziya Dik, Engin Aydoğan, Turgut Yeğenağa  '01,2002 mezunları Ömür Yılmaz, Efe Gözüyeşil, Serdar Budur, Sadık Gençoğlan '03, Ömer Cerrahoğlu '04, Kıvanç Şanlı '07, Umut Varat '09, 2010 mezunları Can Sevener, Hakan Çiftçi ve Emirhan Çayan’a destekleri için çok teşekkür ediyoruz.

 

İstanbul deplasmanlarında bizleri yalnız bırakmayacaklarını ve takım İstanbul'a geldiğinde takımla beraber yemek organize edeceklerini ve İstanbul içi ulaşımda destek sağlamaya çalışacaklarını ifade ettiler.

En önemli destekçilerimiz olarak Merden Lojistik adına Koral Karşılıklı '96’ya teşekkür ediyorum. Ayrıca velimiz olan Hyundai Noyaner Otomotiv'e teşekkür ediyorum. Yine bir velimizin katkısıyla tüm maçlarımıza ambulans desteği ve maddi destek sağlayan Mersin City Hospital'a teşekkür ederiz. Tüm yıl boyunca su ihtiyacımızı karşılayacak olan Alfa Dağıtımın sahibi genç kardeşimiz Nihat Yüksel '07’e teşekkür ediyorum.

Ayrıca yine bir velimizin katkısı için Berdan Civata'ya teşekkür ediyorum.Ayrıca takımımıza yıl içerisinde Mersin'de yeni açacakları Emirgan Sütiş'de zaman zaman yemek verecek olan ATAKO grup adına Josef Atat '76 ve FilipTahinci '87'e teşekkür ederim.

Kendi evimizde oynayacağımız maçları Mersin'de Edip Buran Kapalı Spor Salonunda oynayacağız. Bu maçları okul yönetimimizin de desteğiyle TAC Live TV ekibi verecektir. TAC NEF’in bütün haberlerini sizlerle burdan veya sosyal 

medyadan paylaşacağız. Çok büyük heyecana sahne olacak maçlara tüm mezunlarımızı takımımızı desteklemek üzere bekliyoruz.” (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı