Özekinci, Mersin'de spor tesislerini inceledi

​Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar yardımcısı İbrahim Özekinci, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Mersin’e geldi. Özekinci, inceleme ve ziyaret sonrası Silif ve Kapızlı da tadilatları devam eden Fatih Sultan Mehmet, Mehmet Akif Ersoy ve İl Özel İdare Gençlik kaplarındaki çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldıktan sonra,Yıldırım Beyazıt, Maliye ve 23 Nisan Gençlik Kamplarında kamp yapan gençleri ziyaret ederek çeşitli hediyeler dağıttı.

Özekinci, Mersin'de spor tesislerini inceledi
Özekinci, Mersin'de spor tesislerini inceledi admin
Bu içerik 1243 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar yardımcılarından İbrahim Özekinci, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Mersin’e geldi. Gençlik ve spor il Müdürlüğü’nden yapılan açıklama göre Özekinci, İl Müdürlüğümüze yaptığı ziyarette Gençlik ve Spor  İl Müdür Vekili Osman Yıldızbakan, Şube ve İlçe Müdürleri tarafından karşılandı.

 

Daha sonra Mersin Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Osman Yıldızbakan ve Şube Müdürleri ile birlikte 2013 Akdeniz Oyunları'nda ilimize kazandırılan tesisler, İlçe müdürlükleri, Gençlik Merkezleri (Mersin, Yenişehir Engelli ve Tarsus) ve Silifke Kapızlı'da bulunan Gençlik Kamplarında incelemelerde bulunan Özekinci yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı spor tesisleri, Gençlik Merkezleri ve Gençlik kamplarında yapılan çalışmaları yerinde inceleyip geçlerle sohbet eden Özekinci,  Spor tesislerinde Ücretsiz olarak devam eden İl Spor Merkezlerinde eğitim gören sporcularla birlikte spor yaptı. Mersin, Yenişehir Engelli ve Tarsus Gençlik Merkezlerini de ziyaret eden Özekinci, gençler için yapılan etkinliklerde gençlerle tek tek ilgilenerek sohbet etti.

 

Mersin’de yaptığı inceleme ve ziyaret sonrası Silifke Kapızlı da tadilatları devam eden Fatih Sultan Mehmet, Mehmet Akif Ersoy ve İl Özel İdare Gençlik kaplarındaki çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Özekinci, Yıldırım Beyazıt, Maliye ve 23 Nisan Gençlik Kamplarında kamp yapan gençleri ziyaret ederek çeşitli hediyeler dağıttı.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın kurulduğu günden bu güne geçen sürede gençlerin gelişimlerine yönelik projelerden bahseden İbrahim Özekinci, Ülkemizin dört bir yanına yapılan birbirinden eşsiz Spor tesislerinin ve Gençlik Merkezlerinin Güçlü bir Türkiye için olduğunu belirterek, her zaman Gençliğin ve Spor'un yanında olduklarını dile getirdi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar yardımcılarından İbrahim Özekinci, İlimizde yaptığı inceleme ve ziyaretlerin ardından Mersin Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Osman Yıldızbakan'a ve ekibine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek   kentten ayrıldı. (Bülten)

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı