Advert
Advert

Atıcı'dan ucuz su ve ucuz ekmek vaadi

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, çalışmalarını sürdürüyor.

Atıcı'dan ucuz su ve ucuz ekmek vaadi
Atıcı'dan ucuz su ve ucuz ekmek vaadi admin
Bu içerik 349 kez okundu.

Mezitli’de muhtarları ziyaret eden Atıcı, mahalli yönetimlere gereken değeri vereceklerini söyledi. Atıcı,  “Mersin’in sorunlarını muhtarlar olmadan çözemeyiz, sosyal demokrat bir anlayışla, Mersin’i muhtarlar, sivil toplum örgütleri ve diğer tüm toplumsal dinamiklerle birlikte yöneteceğiz” dedi.

Menderes ve Merkez mahallelerinde saha çalışmalarıyla vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinleyen Atıcı, "Mersin’de ortak akılla tüm sorunları çözeceğiz. Türkiye’ye örnek olacağız” dedi.

Alan çalışmaları kapsamında CHP Erdemli İlçe Örgütü ziyaret eden Aytuğ Atıcı, “Erdemli örgütümüz çalışkan ve özverili bir örgüttür. Bu inanç ve özveri ile Erdemli Belediyesini de Mersin Büyükşehir Belediyesini de kazanacağımızdan hiçbir şüphem yok” ifadelerini kullandı.

Erdemli’de çalışmalarına Merkez, Arpaçbahşiş ve Kargıpınarı mahallelerinde devam eden Atıcı, “Erdemli turizm ve narenciye alanında Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri. Gerekli yatırımlar ile Erdemli, Türkiye’de turizmin göz bebeği olabilir. Bu yatırımları Mersin Büyükşehir Belediye başkanı olarak Erdemlililere sunacağız. Narenciye konusunda yine en büyük desteği büyükşehir belediyesinden alacaksınız. Çiftçinin satılamayan ürünlerini belediye olarak biz alacağız. Bu çalışmalar ile çiftçi kazanacak, esnaf kazanacak, istihdam sağlanacak, işsiz genç kalmayacak” dedi.

Mersin’de Minibüsçüler Odası’nı ziyaret eden Aytuğ Atıcı, “Mersin’in ulaşım sorunu her gün daha da büyüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum zaman bu sorunu bilenler ile ortak akılla, hiçbir vatandaşımızın ekmeğiyle oynamadan, hiçbir vatandaşımızı rahatsız etmeden çözeceğiz. Öncelikle metrobüs, ardından hafif raylı sistem ile ulaşım sorun olmaktan çıkacak” dedi.

Pir Sultan Abdal Tarsus Şubesi’nin aşure etkinliğine katılan Aytuğ Atıcı, “Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu diri tutacaklarını, Mersin’de huzuru ve barışı devam ettireceklerini söyledi.  (Bülten)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti