CHP, emeklilikte yaşa takılanlariçin komisyona başvurdu

​CHP Grubu, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'na başvurarak, "emeklilikte yaşa takılanlara" ilişkin verilen kanun tekliflerinin görüşülmesi ve bu kesimin sorunlarına çözüm üretilmesi için komisyonu toplantıya çağırdı.

CHP, emeklilikte yaşa takılanlariçin komisyona başvurdu
CHP, emeklilikte yaşa takılanlariçin komisyona başvurdu admin
Bu içerik 419 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Grubu olarak,  "Emeklilikte yaşa takılanlara" ilişkin verilen kanun tekliflerinin görüşülmesi ve bu kesimin sorunlarına çözüm üretilmesi için TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonunu toplantıya çağırdı.CHP Mersin MilletvekiliAv. Alpay Antmen başvuruya ilişkin yaptığı açıklamada Parti olarak konunun uzlaşı çerçevesinde ve mağduriyet yaşayanların vatandaşların lehine çözülmesi için çalıştıklarını belirterek, şunları kaydetti:

 

“/Mecliste bulunan bütün partiler seçim beyannamelerinde ve topluma verdikleri sözde bu konunun çözülmesi adına hızlıca adım atacaklarını seçim sürecinde beyan etti.Biz daha Meclis açılır açılmaz her zaman olduğu gibi halkımıza verdiğimiz sözü tuttuk ve konuyu önce kamuoyunun ardından da Meclisin gündemine taşıdık.Bizler konunun takipçisi oluyor ve tüm gücümüzle de olmaya da devam ediyoruz. Emeklilik hakkını kazanmış, ancak yaş nedeniyle bu hakkından faydalanamayan yurttaşların tamamının mağduriyetlerinin giderilmesi siyaset kurumunun borcudur. Bu anlamda; iktidar çağrımıza hızlıca kulak vermeli, konuyu komisyona getirerek derhal konunun çözümünde attığımız adımı desteklemelidir.” (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsal Mahalle Buluşmaları Üzümlü Mahallesi'nde yapılacak
Kırsal Mahalle Buluşmaları Üzümlü Mahallesi'nde yapılacak
Akdeniz zabıtasından kaldırım işgaline karşı denetim
Akdeniz zabıtasından kaldırım işgaline karşı denetim
denizli escort