Toroslar Belediye Meclisi toplandı

​Toplantıda, 17-18 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Mersin Narenciye Festivali” için Toroslar Belediyesi bütçesinden 150 bin TL. maddi destek sağlanmasına ilişkin teklif görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi.

Toroslar Belediye Meclisi toplandı
Toroslar Belediye Meclisi toplandı admin
Bu içerik 260 kez okundu.

-Mersin/Toroslar ilçe Belediye Meclisi; Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısını yaptı.Belediye Başkanı Hamit Tuna Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, yoklama ve bir önceki birleşime ait karar özetinin okunarak oy birliğiyle kabul edilmesiyle başladı. Daha sonra gündemin diğer maddelerine geçildi. Toroslar Belediyesi’nin 2019 mali yılı performans programı görüşülerek, Plan ve Bütçe, İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık, Eğitim Kültür Sanat ve Sosyal İşler, Gençlik ve Spor, Tarım, Orman, Hayvancılık İşler ile Kadın Erkek Eşitliği Komisyonlarına oy birliğiyle havale edildi.

 Toroslar Belediyesi’nin 2019 mali yılı bütçe taslağı ile 2020-2021 yılları tahmini bütçesi, 2019 mali yılı vergi, harç ve ücret tarifesinin belirlenmesine ilişkin teklif  ile 2017 mali yılı evsel katı atık tarife ücretlerinin belirlenmesi de görüşülerek, oy birliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk oldu. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden gelen plan değişikliği teklifinin de İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildiği toplantıda, Belediye ihtisas komisyonlarından gelen raporlar da görüşülerek, karara bağlandı.

Mersin Valiliği’nin yazıları doğrultusunda buna göre komisyonlara havale edilen, 17-18 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Mersin Narenciye Festivali” için Toroslar Belediyesi bütçesinden 150 bin TL. maddi destek sağlanmasına ilişkin teklif görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantı; Kasım /2018 ayında yapılacak olan meclis toplantı gününün 5 Kasım Pazartesi günü saat:14.00 olarak belirlenmesinin ardından temenni ve öneriler ile son buldu.Toroslar Belediye Meclisi; 04 Ekim Perşembe günü saat:11.00’de  ikinci oturumunu yapmak üzere yeniden toplanacak. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsal Mahalle Buluşmaları Üzümlü Mahallesi'nde yapılacak
Kırsal Mahalle Buluşmaları Üzümlü Mahallesi'nde yapılacak
Akdeniz zabıtasından kaldırım işgaline karşı denetim
Akdeniz zabıtasından kaldırım işgaline karşı denetim
denizli escort