Bahçacı, Tarsus Huzurevi sakinlerini ziyaret etti

​Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı, Tarsus Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nde kalan yaşlıları, çocuklar ile birlikte ziyaret ederek çiçek verdi.

Bahçacı, Tarsus Huzurevi sakinlerini ziyaret etti
Bahçacı, Tarsus Huzurevi sakinlerini ziyaret etti admin
Bu içerik 429 kez okundu.

-Mersin İl Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında, Tarsus Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nde kalan yaşlıları, çocuklar ile birlikte ziyaret ederek çiçek verdi. İl Sağlık  Müdürlüğü resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre İl Sağlık Müdürü Bahçacı, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında, Tarsus ilçesindeki huzurevinde kalan yaşlılarla bir araya geldi. Bahçacı’ya ziyaretinde çocukların yanı sıra Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Salime Özbay, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Feyzullah Kuttur, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Füsun Kaleli, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde görevli Şube Müdürü Mustafa Sarı ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığında görevli sağlık personeli eşlik etti.

DÜNYA YAŞLILAR VE ÇOCUK GÜNÜNDE 3 NESİL BİR ARAYA GELDİ

Ziyarette, huzurevi sakinlerine çiçek takdim ederek yaşlılığın ve çocukluğun insan hayatının çok özel dönemleri olduğunu vurgulayan Bahçacı, “Bugün burada geleceğimizin teminatı çocuklarımız ile birlikte sizi ziyaret etmekten ve sizlerle birlikte olmaktan çok memnunum. Bu gün aynı zamanda Dünya Çocuk Günü. Yaşamın doğası gereği hepimiz bir gün yaşlanacağız. Bizim geleneklerimizde büyüğe saygı çocuklara sevgi göstermek vardır. Her toplum yaşlılarına gereken saygı ve özeni göstermelidir. Milletimizin önemli hasletlerinden biri olan büyüklerimize saygı ve sizlerin hayır dualarını almak için çocuklarımız ile birlikte buradayız. Tarsus Huzurevinde siz büyüklerimiz nezdinde yaşlılarımızın Dünya Yaşlılar Günü'nü kutluyor, yaşam sevincinizin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. İnşallah bundan sonra ekibimle beraber sizleri daha sık aralıklarla ziyaret etmek istiyoruz” dedi.

Devletin tüm imkanları ile ihtiyacı olan vatandaşların yanında olduğunu belirten Bahçacı, Sağlık Müdürlüğü olarak yaşlıların sağlık alanında her türlü ihtiyacını gidermenin ve yanlarında olmanın asli görevleri olduğunu sözlerine ekledi. (Bülten)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsal Mahalle Buluşmaları bu defa Darısekisi’nde yapıldı
Kırsal Mahalle Buluşmaları bu defa Darısekisi’nde yapıldı
Bozyazı’da 6 bin 58 öğrenci karne aldı
Bozyazı’da 6 bin 58 öğrenci karne aldı
denizli escort