Yenişehir Belediyesi’nden 6 değişik kurs

​Yenişehir İlçe Belediyesi Tiyatro, Yaratıcı Drama, Zumba, Fitness, Klasik Bale ve Jazz Dansı kursları başlatıyor.Kurslara katılmak isteyenler, 0 324 290 53 06No’lu telefondan gerekli bilgi alabilir.

Yenişehir Belediyesi’nden 6 değişik kurs
Yenişehir Belediyesi’nden 6 değişik kurs admin
Bu içerik 504 kez okundu.

-Mersin/ Yenişehirİlçe  Belediyesi Tiyatro, Yaratıcı Drama, Zumba, Fitness, Klasik Bale ve Jazz Dansı kursları başlıyor.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre,Yenişehir Belediyesi  Atatürk Kültür Merkezindeki kurslar;  Tiyatro, Yaratıcı Drama eğitmeni Volkan GÜNERİ , Zumba, Fitness eğitmeni Elif Kaynak, Klasik Bale eğitmeni Nihat Er, Jazz Dans eğitmeni İlknur Canberk tarafından verilecek.  Kayıtlar Yenişehir Belediyesi  Atatürk Kültür Merkezinde yapılıyor.

‘Sanat, insanlık tarihi kadar eski bir kavram ve insanlar arasındaki iletişimin en temel yapı taşlarındandır ‘diyen Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç; kültürümüzün temel unsurlarından olan sanatın her türünü icra ettirmek, geliştirmek, yaymak en büyük hedefimizdir. Bu hedefler doğrultusunda Türkiye’nin en büyük kültür merkezinden biri olan Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’ni yaptık. Burada, sanatın birçok dalını çocuklara, gençlere, yetişkinlere sevdirerek öğretecek uzman kişiler ile birlikte çalışıyoruz.

Kurslara katılan gençlerimiz ve çocuklarımız yıl boyunca aldıkları eğitimin yanı sıra birlikte eğlenceli vaki de geçirmektedirler. Öğrencilerimiz, aldıkları eğitimlerin sonunda yılsonu gösterisi de sunacaklar, dedi.

Kurslara katılmak isteyenler, 0 324 290 53 06No’lu telefondan gerekli bilgi alabilirler. (Bülten)

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı