Turgut, CHP’li gençlerle buluştu

​Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Gençlik Kolları MahalleBaşkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen 'Gençler Kentlere Hazır' konulu toplantı'da buluştu. Turgut toplantıda yaptığı konuşmada,Bir taraftan kentsel dönüşüm projelerimizi diğer taraftan sosyal hizmetlerimizi ve belediyemizin rutin çalışmalarını sürdürmekteyiz. İnşallah bundan sonraki görev sürecimizde de çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz’ dedi. Konuşmasının ardından soruları da yanıtlayan Başkan Turgut, katılımcı gençlerinfikir ve önerilerini dinledi.

Turgut, CHP’li gençlerle buluştu
Turgut, CHP’li gençlerle buluştu admin
Bu içerik 304 kez okundu.

-Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Gençlik Kolları Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen 'Gençler Kentlere Hazır' konulu toplantıya katılarak, genç başkanlarla fikir alış verişinde bulundu.

 Silifke Belediyesi basın merkezinden yapılan açıklama göre Belediye Başkanı Mustafa Turgut, ‘Gençler Kentlere Hazır’ programı kapsamında Mersin İlçeleri Gençlik Kolları Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verip deneyimlerini aktardı. Genç Başkanlarla sohbet ederek tecrübelerini anlatan Başkan Turgut, kendi hayatından ve öğrencilik yıllarından bahsederek, yerel seçimlerde gençlerin temsiliyetine ilişkin soruları yanıtladı.

TEK DERDİMİZ DAHA İYİ BİR SİLİFKE BIRAKMAK

Kente hizmet etmenin her şeyden önce geldiğini ve önemli olduğunu ifade eden Turgut, ‘Çocuklarımıza, gelecek nesillerimize daha iyi bir gelecek bırakmak için çalışıyoruz. Büyük bir yoğunluk içerisinde çocuklarımızı ihmal ediyor, ailemizi, eşimizi, büyüklerimizi ve arkadaşlarımızı ihmal ediyoruz. Tek bir derdimiz var; daha iyi bir Silifke bırakmak. Kentimizin 88 mahallesi var ve bu hizmetlerimizi yaparken mahallelerimizde vatandaşlarımızın nabzını yoklayan, ihtiyaçlardan, eksikliklerden en iyi şekilde haberdar olmamızı sağlayan muhtarlarımızla koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Bir taraftan kentsel dönüşüm projelerimizi diğer taraftan sosyal hizmetlerimizi ve belediyemizin rutin çalışmalarını sürdürmekteyiz. İnşallah bundan sonraki görev sürecimizde de çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz’ dedi. Konuşmasının ardından soruları da yanıtlayan Başkan Turgut, ilçe başkanlarının fikir ve önerilerini dinledi. (Bülten)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsal Mahalle Buluşmaları bu defa Darısekisi’nde yapıldı
Kırsal Mahalle Buluşmaları bu defa Darısekisi’nde yapıldı
Bozyazı’da 6 bin 58 öğrenci karne aldı
Bozyazı’da 6 bin 58 öğrenci karne aldı
denizli escort