Advert
Advert

Ak Parti gözünü Büyükşehir’e dikti!

​Mersin’de yerel seçim kazanı kaynamaya başladı. Kentte oy potansiyelini arttırdıklarını belirten Ak Parti Yenişehir İlçe Başkanı Bekir Topcu, yerel seçimlerde Ak Parti’nin büyükşehir ve ilçe belediyelerini kazanacak güçte olduğunu söyledi.

Ak Parti gözünü Büyükşehir’e dikti!
Ak Parti gözünü Büyükşehir’e dikti! admin
Bu içerik 410 kez okundu.

İbrahim NALÇAKAR

 

-Ak Parti Yenişehir İlçe Başkanı Bekir Topcu, yerel seçimlerde Ak Parti’nin büyükşehir ve ilçe belediyelerini kazanacak güçte olduğunu söyledi.  Biz Ak Parti olarak  insanların derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen bir belediye başkanı modeli ortaya koyacağız” diyen Topçu CHP’ye bir gönderme yaparak,  "Yenişehir’de ceketini as, seçim kazan olgusu bitmiştir. Ak Parti olarak Yenişehir’de seçim kazanacak bir güce eriştik. Bu yerel seçimler artık kimse için çantada keklik olmayacak” dedi.Gazetemize konuşan Ak Parti Yenişehir İlçe Başkanı Bekir Topcu, yerel seçimlerde Ak Parti’nin büyükşehir ve ilçe belediyelerini kazanacak güçte olduğunu söyledi.

VERİLEN HİZMETLER YENİŞEHİRLİLERİ MEMNUN ETMİYOR

Özellikle Yenişehir’de CHP’lilerin seçimlerden önceki söylemlerinin aksine Ak Parti’nin seçimi alacak güçte olduğu görüşünü  savunan Topcu, “Yenişehir Ak Belediyecilikle bu yerel seçimlerde tanışacaktır. İlçemizin mahallelerini teşkilat mensuplarımızla adeta karış karış geziyoruz ve vatandaşlarımızın artık sözde değil gerçek anlamda hizmet görmek istediklerine şahit oluyoruz. Ak Parti’nin belediyecilik alanında ki başarılarını ülkemizde artık bilmeyen, görmeyen kalmadı. Yenişehir’de yaşayan insanlarımızda Ak Parti’ye destek vererek ilçemizin kabuğunu kırmasını arzu etmektedir. Biz parti teşkilatı olarak durmaksızın sokak sokak geziyor ve vatandaşlarımızla konuşuyor ve onların geleceğe dönük beklentilerini öğreniyoruz. Yenişehir’in bünyesinde barındırdığı büyük potansiyelin artık açığa çıkartılması istenmektedir. Koltuğuna yapışıp kalan başkan modeli artık istenmemektedir. Vatandaşların arasında onların sorunlarını, beklentilerini soran, yine insanlarımızın acılı ve sevinçli günlerinde yanında olacak bir başkan arzu edilmektedir. Biz Ak Parti olarak Yenişehirlinin derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen bir belediye başkanı modeli ortaya koyacağız” dedi.

Yenişehir’in Mersin için önemine değinen Topcu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yenişehir artık her alanda yenilenmeye ihtiyaç duyulan bir ilçe haline gelmiştir. Yıllardır CHP’li kadrolar tarafından yönetilen Yenişehir’in bu seçimlerde Ak Parti’yi yerel yönetimlerde göreve taşıyacağına inanıyoruz. Biz Ak Parti Yenişehir teşkilatı olarak Yenişehirli hemşerilerimizin bizlere gösterdiği yoğun ilgiyi görüyor ve Yenişehir’in Ak Belediyecilikle tanışmaya hazır olduğunu biliyoruz. Bugünden seçimleri çantada keklik olarak görenler sandıklar açıldığında yanıldıklarını anlayacaklardır. Ak Parti olarak kadrolarımız ve projelerimizle seçimlere hazır ve durmaksızın seçim çalışmalarımızı sürdürerek belediyemizin yönetimine gelmeye kararlıyız.”

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akkuyu NGS ikinci ünitesi için sınırlı çalışma izni verdi
Akkuyu NGS ikinci ünitesi için sınırlı çalışma izni verdi
Şehidin kardeşi Ertunç Verdi:  Altuğ,bizim için  kahramandı
Şehidin kardeşi Ertunç Verdi: Altuğ,bizim için kahramandı