Tuna, kentin dinamikleriyle buluşuyor

​MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, Anamur Muz-Bir Derneği Başkanı Mehmet Güzel ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek destek talebinde bulundu.

Tuna, kentin dinamikleriyle buluşuyor
Tuna, kentin dinamikleriyle buluşuyor admin
Bu içerik 583 kez okundu.

-MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kentin dinamikleri olan Meslek Odaları ve Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirdiği istişare ziyaretlerini sürdürüyor. Toroslar Belediyesi basın merkezinden yapılan açıklama göre, Çoğulcu yönetim anlayışıyla toplumun her katmanına ulaşarak Mersin’e ışık tutacak proje ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunmak amacıyla yaptığı ziyaretlerde sivil toplum kuruluşlarının önemi ve kentin geleceği ile ilgili düşüncelerini paylaşan Başkan Tuna; “Mersinimizi bir adım daha ileri götürebilmek ve dünya kenti yapmanın gayretindeyiz” dedi.

“ÜRETİCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Anamur’a yaptığı ziyaretler esnasında; Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, Anamur Muz-Bir Derneği Başkanı Mehmet Güzel ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Başkan Tuna; “Kentimizde teşkilatlarımızdan başlayarak, Sivil Toplum kuruluşlarımızı ve meslek örgütlerimizi ziyaret ediyoruz. Mersinimizi muz ihracatı ile öne çıkartan Anamur İlçemizde siz değerli Oda Başkanlarımız, üreticilerimiz ve hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi ve teveccühle karşılanmak bizleri de oldukça mutlu etti. Burada sizlerle olmaktan büyük gurur duyduk. Ticaret ve Esnaf Odaları, yeni strateji yol haritalarının çizildiği önemli yerlerdir. Göreve geldiğimiz 2004 yılından beri üretim ekonomisini hep ön plana çıkardık. Üretmeden tüketen toplumlar her zaman karanlıklara gömülmüşlerdir. Bir ürünün geçirdiği süreç ise; üretim, ambalaj ve pazarlamadır. En iyi ürünü üretirsiniz ve en güzel ambalajı yaparsınız ama pazar anlamında sıkıntınız varsa o en iyi ürün elinizde kalır. Bunun için hal tesisleri de pazarlama anlamında özellikli ve önemli yerlerdir. Piyasanın durgun olduğu zamanlarda hal tesislerini mutlak suretle soğuk hava depolarıyla taçlandırmak çok önemli diye düşünüyorum. Biz, üreten yapıyı her zaman takdir ederiz ve destekleriz” dedi.

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, Anamur Muz-Bir Derneği Başkanı Mehmet Güzel ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Başkan Hamit Tuna’nın ziyaretlerinden duydukları memnuniyetleri dile getirerek; “Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığınız hayırlı olsun.15 yıl görev yaptığınız Toroslar ilçesinde üretime ve çiftçilere yönelik gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızı yakinen takip ettik. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunuzda Anamur’da da muzun ARGE çalışmalarında büyük desteğinizin olacağına inanıyoruz. Çiftçilerimiz ve köylülerimiz de adaylığınızla ilgili büyük mutluluk duyduklarını bizlere ifade ettiler. Hamit Tuna, artık bir marka isim olmuştur. Bir ağabeyimiz ve bir Başkanımız olarak bizleri ziyaret etmenizden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde desteklerini ifade ettiler. (Bülten)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Sosyal medyada terör propagandasına 3 gözaltı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı
Anamur’da acele kamulaştırma kararı