Advert
Advert

Okul öncesi kayıtları sürüyor

MEÜ Uygulama Kreşi ve Anaokulu, bu yıldan itibaren Yenişehir ve Çiftlikköy olmak üzere iki ayrı kampusta 36-72 ay yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermeye başladı. Kayıt ücretleri Üniversite personeli ve kamu personeli veliler için aylık 650 TL, diğer veliler içinse 975 TL olarak belirlenen öğrenci kayıtları Yenişehir Kampusu’nda devam ediyor.

Okul öncesi kayıtları sürüyor
Okul öncesi kayıtları sürüyor admin
Bu içerik 1151 kez okundu.

-Mersin Üniversitesi (MEÜ) Yenişehir ve Çiftlikköy Kampusu Uygulama Kreşi ve Anaokulu İçin Öğrenci Kayıtları Devam Ediyor Mersin Üniversitesi basın merkezinden yapılan açıklama göre Mersin’de okul öncesi eğitimde deneyimi ile fark oluşturan Üniversitemiz Uygulama Kreşi ve Anaokulu, bu yıldan itibaren Yenişehir ve Çiftlikköy olmak üzere iki ayrı kampusta 36-72 ay yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermeye başladı.

Mersin Üniversitesi Yenişehir Kampüsü Uygulama Kreşi ve Anaokulu’nda iki açık oyun parkı, bir kapalı oyun parkı, hemşire odası, drama ve etkinlik sınıfı, iki yatakhane ve yemekhane ile 10 öğretmen nezaretinde 4, 5 ve 6 yaş grupları için 5 sınıfta hizmet veriliyor.Bu yıl hizmete giren Eğitim Fakültesi binası giriş katında yer alan Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Uygulama Kreşi ve Anaokulu’nda da yemekhane, 6 derslik, açık ve kapalı oyun parkı, 2 uyku odası, hemşire odası ve jimnastik salonu yer alıyor.

Her iki birimde de çocukların bilişsel ve sanatsal gelişimini destekleyen eğitimlerin yanı sıra her düzey için İngilizce, satranç, drama, jimnastik dersleri veriliyor. Eğitimlerin her ay okul içi ve okul dışı etkinliklerle de desteklendiği Yenişehir ve Çiftlikköy Kampüsü Uygulama Kreşi ve Anaokulu’nda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ara öğün ikramı yapılıyor.

Kayıt ücretleri Üniversite personeli ve kamu personeli veliler için aylık 650 TL , diğer veliler içinse 975 TL olarak belirlenmiş olup öğrenci kayıtlarına Yenişehir Kampusu’nda devam ediyor. (Bülten)

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Can, hizmet bilgilendirme toplantısı yaptı
Başkan Can, hizmet bilgilendirme toplantısı yaptı
Tarsus Belediyesi ‘Sıfır Atık’  için harekete geçti
Tarsus Belediyesi ‘Sıfır Atık’ için harekete geçti