Advert
Advert
Advert

Aba altından sopa gösteriyorlar!

​Partisi MHP tarafından aday gösterilmeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, bazı kesimlerin "Kocamaz hakkında çok sayıda dosya var, onun için aday gösterilmedi" diye dedikodu yaydığını iddia etti. Kocamaz, "Biz Mersin gibi demografik yapısı karmaşık ve kozmopolit bir yerde fazilet mücadelesi verirken, şeref ve namusla her türlü zorluğa göğüs gererken, Mersin’i bir barış, huzur ve kardeşlik kenti yapacağız derken ve bu mücadeleyi tek başımıza yedi düvelle sürdürürken olaylara seyirci kalanlar, şimdi bu dedikodu ve iftiralarla bizi yıpratmaya ve akıllarınca halkın gözünde küçük düşürmeye, aba altından sopa göstererek tehdit etmeye çalışıyor" dedi.

Aba altından sopa gösteriyorlar!
Aba altından sopa gösteriyorlar! admin
Bu içerik 1045 kez okundu.
Advert

ABİDİN YAĞMUR

-4 dönem Tarsus'ta, 1 dönem Mersin'de olmak üzere 5 dönem üst üste belediye başkanlığı yapan Burhanettin Kocamaz, partisi MHP tarafından 2019 seçimleri için aday gösterilmemiş ve bu  gelişme Mersin siyasetini günlerce meşgul etmişti. MHP'nin Büyükşehir için aday göstereceği Hamit Tuna çalışmalarını sürdürürken şu ana kadar Tuna ile hiç yan yana  gelmeyen Burhanettin Kocamaz, sosyal medyadan yaptığı çıkışlara bir yenisini ekledi.

Kocamaz, resmi facebook sayfasında yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: "Son günlerde bazı kendini bilmezler fitne, fesat, gıybet, dedikodu ve iftira kazanını fokurdatmaya ve şahsıma yönelik saldırılara başladılar. Bunların büyük bir kısmı da maalesef yıllarca bayrağını şanla şerefle taşıdığım, hiç birisinin başını yere eğdirmediğim kendi camiamızdan geliyor. Neymiş Burhanettin Kocamaz’la ilgili bir dünya soruşturma dosyası varmış da onun için aday yapılmamış! Herhangi bir şekilde aday olmayı denerse belediyeye müfettiş ordusu gönderilecekmiş! Burhanettin Kocamaz onun için sessiz kalıyormuş! Beyler yazık! Bu yaptığınız ne Hakk'a, ne hukuka, ne dine, ne imana ne de vicdana sığar! Daha düne kadar tüm Türkiye’de Burhanettin Kocamaz ’ın yaptıklarıyla, milliyetçi ve üretken belediyecilik örneğini sergilediği için övünen, sen bizim yüz akımız, sen bizim gururumuzsun diyen sizler değil miydiniz? Şimdi ne oldu da bir an da saf değiştirip Kocamaz’a karşı oldunuz ve hiç Allah’tan korkmadan, kuldan utanmadan bu tür yalan, dolan ve iftiralarla insanların kafasını karıştırıyorsunuz?  Bu ayıp değil mi? Bu günah değil mi? Bu vefasızlık değil mi? Burhanettin Kocamaz vatan haini mi? Burhanettin Kocamaz yüz kızartıcı bir suç mu işlemiş? Burhanettin Kocamaz; ömrü boyunca eşini, çocuklarını, ailesini ve özel hayatını ihmal ederek vatana, millete, bayrağa, devlete sadakatten ve hizmetten başka ne yapmış?"

'FETÖ BİZE KUMPAS KURDU'

15 Temmuz darbe girişiminin ardından kripto çetelerin kendisine ve Büyükşehir Belediyesi'ne kumpas kurduğunu, ortada bir suç yokken belediye bürokratlarının tutuklandığını ileri süren Kocamaz, "Aslında buradaki amaç kripto FETO'cuların kendi yandaşlarını koruyabilmek için projektörü belediyeye çevirmek, dikkati belediyeye çekmekten başka bir şey değildi. Bu hain çetelerle tek başımıza mücadele ettik. Bizim teşkilatlara bile olayı anlatamadık. Onlar bile olaya şüphe ile baktılar. Kendi arkadaşlarımıza bile bu kumpası anlatmakta zorluk çekerken moralimizi bozmadan dimdik durduk. Allah’a şükür ki abdestimizden şüphemiz yoktu. Bu nedenle de korkmadık. Teslim olmadık. En sonunda yapılanın bir kumpas olduğu bağımsız Türk yargısı tarafından tespit edildi ve arkadaşlarımız beraat etti" dedi.

'BU MÜCADELEYİ TEK BAŞIMIZA SÜRDÜRDÜK'

 

Belediyeye yönelik operasyonlar sırasında MHP ve ülkücü camiadan kimsenin tepki vermediğini ileri süren Kocamaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Biz Mersin gibi demografik yapısı karmaşık ve kozmopolit bir yerde fazilet mücadelesi verirken, şeref ve namusla her türlü zorluğa göğüs gererken, Mersin’i bir barış, huzur ve kardeşlik kenti yapacağız derken ve bu mücadeleyi tek başımıza yedi düvelle sürdürürken olaylara seyirci kalanlar, şimdi bu dedikodu ve iftiralarla bizi yıpratmaya ve akıllarınca halkın gözünde küçük düşürmeye, aba altından sopa göstererek tehdit etmeye çalışıyor. Bu bir haksızlık, bu bir haksızlık, bu bir insafsızlık ve bir vefasızlık değilse nedir?AllahLillah aşkına! Yazıklar olsun! Ama Allah büyüktür! Zan, iftira, gıybet, dedikodu, fitne ve fesat en büyük günahtır! Biz Allah’a güveniyor, O’na sığınıyor ve bunların tümünü yine O’na havale ediyoruz! Doğrunun, mazlumun ve mağdurun sahibi ve yardımcısı Hazreti Allah’tır. Allah Gafururrahim’dir. O her şeyi bilen ve görendir. Onun adaleti şaşmaz! Yaptığınız ayıptır! Günahtır! İnsan olana ve insanlığa bu tür davranışlar yakışmaz! Burhanettin Kocamaz’ın alnı açık,başı da her daim diktir! Ayrıca Allah’tan başka hiç kimseye veremeyeceği bir hesabı da yoktur. VEFASIZLAR"

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bozdoğan: Çıplak geldik, çıplak gideceğiz
Bozdoğan: Çıplak geldik, çıplak gideceğiz
Liseliler Müzik Festivali’nde yarıştı
Liseliler Müzik Festivali’nde yarıştı