Advert
Advert

Akkuyu potansiyel tedarikçileri için seminer

Akkuyu NGS, 3-5 Ekim tarihleri arasında Potansiyel Tedarikçileri İçin Seminer ve Firmalara Arası İkili İş Görüşmeler Programı gerçekleştirilecek.

Akkuyu potansiyel tedarikçileri için seminer
Akkuyu potansiyel tedarikçileri için seminer admin
Bu içerik 396 kez okundu.

İbrahim NALÇAKAR

Rosatom Devlet Kuruluşu ve Akkuyu Nükleer A.Ş. tarafından 3-05 Ekim 2018 tarihleri arasında, Mersin ilindeAkkuyu Nükleer Güç Santrali (Akkuyu NGS) Projesi Potansiyel Tedarikçileri İçin Seminer ve Firmalara Arası İkili İş Görüşmeler Programıgerçekleştirilecek. Edinilen bilgiye göre üç gün süreli seminerde özellikle; Rosatom Devlet Kuruluşu’nun satın alma sistemi ve prosedürleri, NGS tedarikçilerine ilişkin gereksinimler, Akkuyu NGS inşaatı kapsamında tedarikçiler için sağlanan özel koşullar ve imkânlar, 2018-2020 yılları için planlanan satın almalar ve tedarikçileri konuları üzerinde durulacak; satın alma sistemiyle çalışma özellikleri hakkında bilgiler verilecek.

Seminerin İlk günü, Türkiye Cumhuriyeti devlet kurumları temsilcilerinin, Akkuyu NGS inşaat katılımcılarının ve Rosatom Devlet Kuruluşu’nun diğer yurt dışı proje katılımcıları konuşma yapılacak..  İkinci ve üçüncü günler pratik çalışmalar gerçekleştirilecek ve projenin en önemli katılımcıları olan AKKUYU NÜKLEER A.Ş. ve Konzern TİTAN-2 A.Ş. ile potansiyel tedarikçiler arasında ikili (B2B) iş görüşmeleri düzenlenecek.  Üçüncü gün, ayrıca, seminer katılımcılarına özel organize edilmiş teknik tur kapsamında, Akkuyu NGS inşaat sahasını ziyaret etme imkânı sunulacak. 250 kişi ile sınırlı seminere her firmadan 1 temsilci ile katılım sağlanacak

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Can, hizmet bilgilendirme toplantısı yaptı
Başkan Can, hizmet bilgilendirme toplantısı yaptı
Tarsus Belediyesi ‘Sıfır Atık’  için harekete geçti
Tarsus Belediyesi ‘Sıfır Atık’ için harekete geçti