İyi parti sahaya iniyor

​24 Haziran seçimlerinde siyaset hayatına güçlü bir giriş yapan İYİ Parti, ikinci seçim sınavı için sahalara iniyor.İyi parti Mersin İl Başkanı Koca , partisinin bugün itibariyle yerel seçim çalışmalarına başlayacağını duyurdu.

İyi parti sahaya iniyor
İyi parti sahaya iniyor admin
Bu içerik 617 kez okundu.

Hasan KÜÇÜK

-İyi Parti Genel Merkezi tarafından tekrar Mersin İl Başkanlığına getirilen Servet Koca, partisinin bugün itibariyle  yerel seçim çalışmalarına  başlayacağını duyurdu.  Mersin için ellerinden gelenin daha fazlasını yapacaklarını belirten Koca il binasında düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, "Ne istediğini bilen, kimseden korkmayan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin şu an kaybedilmiş geçmişteki kazanımlarım geri getirmeye ve devleti yönetmeye talip olan Genel Başkanımız Meral Akşener’in başlatmış olduğu yolculukta; korkmadan, cesurca, bulunduğu durumdan vazife çıkararak, yapacaklarımızın bilinciyle bugünlere geldik” dedi.

Mersin II Başkanlığı olarak çok kısa sürede il ve ilçe teşkilatlarını  tamamlayarak kongrelerini yaptıklarını ve saha çalışmaları gerçekleştirdiklerini hatırlatan Koca, “Baskın seçim olarak adlandırılan 24 Haziran seçim tarihinin ilan edilmesiyle çalışmalarımıza son hızla devam ettik. Seçim sonucunda Mersin olarak iki milletvekili çıkardık” şeklinde konuştu.

Vatandaşların teveccühü ile meclis'te milleti partilerini temsil etmelerinin büyük bir başarı olduğunu vurgulayan Koca şöyle devam etti: “Gelişen durumlar çerçevesinde partimizi yeniden yapılandırmak, Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde daha dinamik, daha güçlü bir İyi Parti olarak sahada olmak adına 12 Ağustos 2018 tarihinde ikinci kurultayımızı gerçekleştirdik. Meral Akşener yeniden Genel Başkanımız olarak seçildi.”

“Daha Yeni Başlıyoruz" sloganıyla il ve ilçe teşkilatlarının yeniden yapılandırılması amacı ile 81 il yöneticilerinin istifalarını verdiğini ifade eden Koca daha sonra şunları söyledi:Bugün burada sizlerle buluşma sebebimiz Genel Merkezimizin yaptığı atama kararıdır. İyi Parti Mersin İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Bu yeni dönem ile birlikte, daha güçlü, daha kurumsal ve daha dinamik yapımızla yerel seçimler için çalışmalara başlıyor ve sahalara iniyoruz. 17 Eylül itibarıyla Genel Merkezin belirlediği komisyonlar, Türkiye'deki bütün illeri, ilçeleri tek tek ziyaret edecek. Yerel seçimlerle ilgili hazırlıklarımız iddialı bir şekilde sürmektedir. Alacağımız birçok il ve ilçe belediye başkanlıklarıyla, İyi

Parti'nin farkını, vizyonunu, çalışma arzusunu ve adaletini kamuoyuna göstermek istiyoruz.  Gelinen bu zamana kadar burada bulunan her bir bireyin emeği katkısı ve alın teri var. Tüm dava arkadaşlarımızın varlıkları ve destekleriyle iyi işler başaracağımıza inanıyorum. Ailesinden, işinden, eşinden, dostlarından uzak maddi manevi çaba sarf ederek harcanan her turlu emek ve çalışma ar için dava arkadaşlarıma, geçmiş dönem İl Başkanlarmıza teşekkürlerimi sunarım.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Çocuk Festivali renkli başladı
Çocuk Festivali renkli başladı