TISİAD Başkanı Kılıç, eğitim öğretim yılını kutladı

​TISİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, öğrencilerinin başarısının ölçütü tek başına sınav notları olmadığına işaret ederek, gençlerin özgüvenli ve çok yönlü gelişmelerinin önemine vurgu yaptı.

TISİAD Başkanı Kılıç, eğitim öğretim yılını kutladı
TISİAD Başkanı Kılıç, eğitim öğretim yılını kutladı admin
Bu içerik 444 kez okundu.

-Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Eğitimin önemine vurgu yapan Başkan Kılıç, “geleceğimizin teminatı genç nesillerimiz. Onları en iyi şekilde yetişmesi, ülkemizin geleceği açısından da büyük önem taşıyor.

Geleceğimizin teminat gençlerimiz, anne-babaları sayesinde, öğretmenlerimiz de üzerine bir şeyler katarak vatana, millete hayırlı çocuklar olarak yetişecektir. Öğrencilerimizin başarısının ölçütü sınav notları değildir. Derslerinde aldıkları notlar kadar kendilerini geliştirerek özgüvenli, çok yönlü olmaları de büyük önem taşıyor.2018-2019 eğitim öğretim yılının, tüm öğrencilerimize, eğitim camiasına ve anne-babalara hayırlar getirmesini temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi. (Bülten)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Çocuk Festivali renkli başladı
Çocuk Festivali renkli başladı