Etkili Sosyal Medya Kullanımı Semineri

​İçel Soroptimist Kulübü tarafından genç kızlara yönelik ‘Sosyal Medya ve Etkili Kullanımı’ konulu seminer düzenlendi

Etkili Sosyal Medya Kullanımı Semineri
Etkili Sosyal Medya Kullanımı Semineri admin
Bu içerik 320 kez okundu.

İçel Soroptimist Kulübü, çeşitli şehir ve okullarda öğrenim hayatını sürdüren kız öğrencilere  ‘Etkili Sosyal Medya Kullanımı’ konusunda Semineri düzenledi.  İçel Soroptimist Kulüp Başkanı Ganime Turan’ın verdiği bilgiye   göre, Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Bingül Harman’ın konuşmacı olarak katıldığı  yeni eğitim sezonunun ilk seminerine kulübün burs verdiği ve çeşitli şehir ve okullarda öğrenim hayatını sürdüren kız öğrenciler ile   kulüp üyeleri katıldı.

Özellikle gençlerin, etkili internet ve sosyal medya kullanımının gündelik yaşamlarına katacağı değerler göz önüne serilirken, sosyal medyada anket ve şablon oluşturulması, yayınlanması ve cevap alınmasının tüm aşamaları uygulamalı olarak anlatıldı. Bingül Harman’ın yaşam boyu öğrenmenin önemine de değindiği sunumda, bir bilgi olarak internet ve sosyal medyanın doğru kullanılmasının etkili ip uçlarına değinildi.

İçel Soroptimist Kulübü Başkanı Ganime Turan yaptığı yazılı basın  açıklamasında, “Kulübümüz, kurulduğu 1970 yılından bu yana pek çok başarıya imza atarak sayısız değer üretti. Özellikle donanımlı gençler yetiştirmek adına onlara yönelik seminer ve konferanslara ayrıca önem vermekteyiz. Bu doğrultuda, etkili sosyal medya kullanımı konulu bir semineri değerli hocamız Bingül Harman ile gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız. Yıl içinde buna benzer ve farklı faaliyetlerimiz devam edecektir”, dedi. (Bülten)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Çocuk Festivali renkli başladı
Çocuk Festivali renkli başladı