‘Yükseköğretim Güvenliği Toplantısı’ yapıldı

​Yapıldı .Edinilen bilgiye göre 17 Eylül Pazartesi günü itibariyle başlayacak olan 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın Güvenlik Toplantısı, Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleştirildi.

‘Yükseköğretim Güvenliği Toplantısı’ yapıldı
‘Yükseköğretim Güvenliği Toplantısı’ yapıldı admin
Bu içerik 330 kez okundu.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Oğuz Bavbek, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Hasan Basri Uçar ve İl Milli Eğitim Müdürü AdemKoca’nin yanı sıra il müdürleri, okul aile birliği temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarından yetkililer katıldı.

Toplantıda yaptığı konuşmada, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni eden Vali Ali İhsan Su, yeni eğitim ve öğretim yılının daha güvenli, huzurlu ve başarılı geçmesi için gerekli tedbirlerin alındığını ve bu tedbirlerin yıl boyunca devam edeceğini ifade etti.

Konuşmasının devamında çocukların güvenli bir ortamda seyahat etmelerini sağlamak üzere okul servis araçları ile sürücüleri üzerinde yoğun ve sürekli denetimlerin yapılacağının da altını çizen Vali Ali İhsan Su, okul servis araçları denetimlerinin de tüm eğitim ve öğretim yılı boyunca aralıksız sürdürüleceğini kaydetti.

Vali Su sözlerini geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı daha iyi yetiştirebilmek ve onların daha iyi eğitim alabilmelerini sağlayabilmek amacıyla öğretmenler, öğrenciler, veliler, okul aile birlikleri ve ilgili tüm kamu kurumlarının senkronize bir şekilde çalışmaya devam edeceğini söyleyerek noktaladı.

Vali Ali İhsan Su’nun konuşmasının ardından toplantı ana gündem maddelerini içeren sunumların yapılması ve gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Çocuk Festivali renkli başladı
Çocuk Festivali renkli başladı