Turgut, sel bölgesinde incelemede bulundu

​Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Çatak Mahallesinde şiddetli yağışlardan etkilenen bölgede incelemelerde bulunarak, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Turgut, sel bölgesinde incelemede bulundu
Turgut, sel bölgesinde incelemede bulundu admin
Bu içerik 240 kez okundu.

Belediye basın merkezinden yapılan açıklama göre; Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut ve beraberinde ki Başkan Yardımcısı Cengiz Gümüş, sel afeti yaşanan Çatak Mahallesinde vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

‘HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ’

Başkan Mustafa Turgut, ‘Silifke Belediyesi olarak yaşanan felaketi sonrasında yaraların sarılması noktasında elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz. Diğer kurumlarla birlikte mahalle merkezi başta olmak üzere selden zarar gören bütün noktalarda çalışmalar yürütüyoruz. Ekiplerimiz bir taraftan yollar açarken diğer taraftan da şarampollerin temizliğini, köprülerin bakım ve onarımını ve yolların ulaşıma açılma işlemini gerçekleştiriyor. Bizler her zaman sizlerin yanında ve yardımınıza koşmaya devam edeceğiz. Tüm mahalle halkımıza geçmiş olsun. Allah bir daha böyle felaketlerle bizi karşı karşıya bırakmasın” dedi.

MUHTAR HALİL ATEŞ’TEN TEŞEKKÜR

Ziyaretlerinden ve yardımlarından dolayı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’a teşekkür eden Çatak Mahalle Muhtarı Halil Ateş, ‘Çatak Mahallemizde ilk defa böyle bir sel felaketiyle karşı karşıya kaldık. Şiddetli yağış mahallemizde büyük hasarlara neden oldu. Birçok evimizin zarar görmesi yanında yollarımız kapandı, tarım alanlarımızda ve derelerde taşkınlar yaşandı. Bu afette can kaybının olmaması en büyük tesellimiz.Bizleri ziyaret eden ve sel zamanında da Çatak halkının yardımına koşan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Turgut’a teşekkür ediyoruz’ dedi. (Bülten)

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Çocuk Festivali renkli başladı
Çocuk Festivali renkli başladı