“Baba Parası” filminin başrol oyuncuları Mersinlilerle buluşacak

Yeni yıla oldukça iddialı bir giriş yapan komedi aksiyon filmi “Baba Parası”nın Mersin Galası niteliğindeki oyunculu gösterimi 19 Ocak Pazar günü saat 15. 00’te SAYAPARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin düzenlenecek etkinlikte SAYAPARK misafirleri ve sinemaseverler ile bir araya gelecek.

“Baba Parası” filminin başrol oyuncuları Mersinlilerle buluşacak
“Baba Parası” filminin başrol oyuncuları Mersinlilerle buluşacak admin
Bu içerik 163 kez okundu.

  GÜLDÜRÜRKEN DÜŞÜNDÜRÜYOR!

“Baba Parası” sinema filmi, Selçuk Aydemir imzalı “Düğün Dernek” ve “Çalgı Çengi” gibi komedi dozajı yüksek yapımları bekleyen seyirciyi farklı boyutlara taşıyor. Bu filmde tüm komik olaylar iki güne sığdırılan aksiyonla sunuluyor.

Zengin babanın birbirlerinden habersiz evlatları ve anneleri en kötünün 1 milyar dolarlık mirasa kavuşacağı çılgın bir yarışın içinde kendilerini bulurlar. 1 milyar dolarlık mirası elde etmek için sınırlar zorlanır. Parayla elde edilebilen şeyler, onca kirliliğe ve çirkinliğe değer mi? Kahramanlarımız “Baba Parası” filminde güldürürken düşündürüyor.

SEVİLEN OYUNCU KADROSU BİR ARADA!

TR 40 33 Productions yapımcılığında gerçekleşen film, birçoğu uzun yıllardır farklı yapımlarda bir araya gelmiş sevilen oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Senaryo ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı filmde Ahmet Kural ve Murat Cemcir altıncı kez bir araya geliyorlar. Bu ikiliye eşlik eden Devrim Yakut ve Rasim Öztekin zengin kadroda ilk göze çarpan isimler. Ayrıca Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş ve Osman Alkaş da filmde rol alıyor.

SAYAPARK İMZASIYLA!

“Baba Parası” filminin SAYAPARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gelecek başrol oyuncuları saat 15.00’de ortak alanda halk buluşmasında misafirler ve sinemaseverlerin sorularını yanıtlayacaklar. Ardından gerçekleşecek basın buluşmasında yerel basının temsilcileriyle bir araya gelecekler. SAYAPARK sosyal medya hesaplarından yapılan çekilişi kazanan iki talihli Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin ile tanışma ve sohbet etme şansını yakalayacak.

Oyuncular son olarak, sinemanın adresi Cinens Sinemaları’nda saat 16:00’da filmin gösterimlerinin yapılacağı iki salonu ziyaret edecek ve SAYAPARK misafirleri, sinemaseverler ve basınla kısa bir söyleşi yapacaklar. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersingücü’nde Başkan Nas, güven tazeledi
Mersingücü’nde Başkan Nas, güven tazeledi
'İş hukukunda zorunlu arabuluculuk eğitimi' yapıldı
'İş hukukunda zorunlu arabuluculuk eğitimi' yapıldı