Advert

İYİ Parti’de Meral Akşener heyecanı

İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı'nda Genel Başkan Meral Akşener'in 11 Ocak'ta Mersin'e gerçekleştireceği ziyaret öncesi heyecan yaşanıyor. İl Başkanı Mehmet Dutar, genel başkanlarının Mersin'de gerçekleştireceği programları için gerekli hazırlıkların tamamlandığını belirterek ziyaretin büyük yankı uyandıracağını söyledi.

İYİ Parti’de Meral Akşener heyecanı
İYİ Parti’de Meral Akşener heyecanı admin
Bu içerik 541 kez okundu.

 Selma Kılıç

İYİ Parti Mersin'de Genel Başkanları Meral Akşener'in 11 Ocak Cumartesi günü  Mersin'de gerçekleştireceği programlar öncesi hazırlıklar tamamlandı.İl Başkanlığına gerçekleştireceği ziyaret sonrası İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlementer Sistem paneline katılacak Meral Akşener'in programı ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Mehmet Dutar, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Mersinimizde büyük oranda karşılığı vardır. Mersin’e yapacağı ziyaret yine büyük ilgi uyandıracaktır. Bizler il teşkilatları olarak bu coşkuya hazırız ve herkesi bu şölene davet ediyoruz” dedi.

Yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi veren Dutar,  üye kayıtlarının sürdüğünü belirterek, kısa sürede önemli üye sayısına eriştiklerini söyledi. İl Başkanı Dutar, konuya ilişki olarak şöyle konuştu: “Mersin’in her yerini geziyoruz ve insanlarımızı partimize davet ediyoruz. 13 ilçe ve 12 köyde halkımızla bir araya gelerek istişare toplantıları düzenledik. İki ay gibi bir zamanda üye kaydımızı iki bin beş yüz kişi arttırdık. Bu rakam gerçekten Genel Başkanımız Sayın Akşener ve partimize olan güveni ortaya koymaktadır. Bugün gelinen noktada ekonomiden, dış politikaya ortaya çıkan sorunların ancak İyi Parti iktidarında çözüle bileceğine inanan milyonlarca insan var. Ülke olarak içinde bulunduğumuz sorunların çözümü ancak İyi Parti göreve gelince çözüle bilecektir. Liderimiz Sayın Akşener, ülkemizi geleceğe taşıyacak bilgi birikimine sahip ender siyaset insanlarındandır. Bizler bütün bir Türkiye olarak onun etrafında birleşiyoruz. Bu İyi Parti’nin iktidar yürüyüşüdür; herkesi bu kutlu davaya omuz vermeye davet ediyoruz.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yenişehir’den Büyükşehir’e kalite ziyareti
Yenişehir’den Büyükşehir’e kalite ziyareti
Şimşek'ten bekçi Özer'in ailesine taziye ziyareti
Şimşek'ten bekçi Özer'in ailesine taziye ziyareti