Gültak: Akdeniz'de rüzgar artık farklı esiyor

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, hafta sonunda kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Gültak: Akdeniz'de rüzgar artık farklı esiyor
Gültak: Akdeniz'de rüzgar artık farklı esiyor admin
Bu içerik 155 kez okundu.

  Gültak, bu kapsamda beraberinde başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte Camili, Iğdır, Hebilli, Aşağı Burhan, Yukarı Burhan, Kürkçü, Demirhisar ve Esenli mahallelerini ziyaret etti, bu mahallelerde yaşayan vatandaşların taleplerini, sorun ve şikayetlerini dinledi.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Gültak, Akdeniz sınırları içerisinde yapılan ve yapılacak olan hizmetleri, proje ve çalışmaları anlattı, Akdeniz’i her yönüyle daha yaşanabilir, temiz, düzenli ve yeşil alanların arttığı bir yerleşim yerine çevireceklerini ifade etti. Diğer yandan birim müdürleri de vatandaşların dile getirdiği talepleri yerinde not ederek çözümü için programa aldılar.

“AMACIMIZ, SORUNLARI SİZDEN DİNLEMEK VE EN KISA SÜREDE ÇÖZÜM ÜRETMEK”

Vatandaşlara hitap eden Başkan Gültak, Akdeniz özelinde başlayan yeni dönemde artık birçok şeyin değişeceğinin altını çizdi, geçmişte unutulan, ihmal edilen kırsal mahallelerin ihtiyaç duyduğu belediyecilik hizmetlerinin en kısa sürede sunulacağını vurguladı. Özellikle gençler için spor sahaları ve kütüphaneler yapılacağını kaydeden Gültak, “Akdeniz’in gelişmesi, değişimi ve dönüşümü için Ankara’nın da desteğini alarak 9 aylık dönemde birçok çalışma gerçekleştirdik ve buna devam edeceğiz. Bu çalışmalar, sadece Akdeniz’in değil Mersin’in de kaderini değiştiriyor” dedi.

Göreve geldiği ilk günden bu yana sürekli halkın içinde olduğunun altını çizen Gültak, “Amacımız, sizlerle aynı havayı teneffüs ederek, sorunlarınızı bizzat yerinde ve sizlerden dinlemek, en kısa sürede de çözüm üretmektir. Hafta sonları sizlerin arasında bulunarak, yakından iletişim kurmaya önem veriyoruz. Sizlerden gelen talepleri, elimizden gelen tüm gayretlerle yerine getirmek için çalışıyoruz. Akdeniz’de rüzgâr artık farklı esiyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana Akdeniz’de çok yol kat ettik ve bu değişimler devam edecek. Gözlerinizdeki enerjiyi hissediyorum ve güler yüzünüzle de ısınıyorum. Bizleri sıcak ve içten karşıladığınız için hepinize gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'nin kanun teklifine barolardan destek
CHP'nin kanun teklifine barolardan destek
Tarsus İdman Yurdu yönetimi destek istedi
Tarsus İdman Yurdu yönetimi destek istedi