Advert

Kılınç: Makam aracımızı yerli üretimden sipariş edeceğiz

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, meclis toplantısında yaptığı konuşmada şu an kullandığı başkanlık makam aracının içeriye mazot almaya başladığını ve bu nedenle değiştirilmesi gerektiğini ifade ederek, yeni makam aracının, Türkiye’nin ürettiği TOGG yerli otomobil olacağını söyledi.

Kılınç: Makam aracımızı yerli üretimden sipariş edeceğiz
Kılınç: Makam aracımızı yerli üretimden sipariş edeceğiz admin
Bu içerik 377 kez okundu.

 Anamur Belediyesi 2020 yılının ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Hidayet  Kılınç’ın başkanlığında 5 kişilik denetim komisyonu seçimi gizli oylama ile yapıldı. Gizli oylama sonucunda, Ahmet Ceren, Türkan Kasapoğlu, Hatice Bozkurt Kutlutürk, Tekin Mutlu ve Ali Kubilay Erdal denetim komisyonuna seçildiler. Başkan Kılınç, dilek ve temennilerde 8 aylık çalışmaları hakkında bilgi verdi ayrıca Belediye araç filosunun mahallelerde çalışmaya başladığını ifade etti. Başkanlık makam aracının içeriye mazot almaya başladığını ve bu nedenle değiştirilmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Kılınç, yeni makam aracının, Türkiye’nin ürettiği TOGG yerli otomobil olacağını söyledi.  Araç parkında 5-6 adet bir eksiklerinin kaldığını kaydeden Başkan Kılınç onu da en kısa zamanda tamamlayacaklarını söyledi.

“MUHTAÇ OLMAMAK  HER ZAMAN BAĞIMSIZ BİR MİLLETİN AYAK ÜSTÜNDE NET DURMASIDIR.”

 Makam aracının yerli üretimden sipariş edileceğinin altını çizen Belediye Başkanı Hidayet Kılınç; “Makam arabasının içeriye mazot aldığını söylediler. Şimdilik tamir ettirerek devam ediyoruz. Makam arabasının en son alınması taraftarıyım. İnşallah yerli üretim olan TOGG’tan almaya niyetliyiz. İnşallah niyetimiz yerli otomobil.  Yerli otomobilimiz hayırlı olsun. Çünkü yerli olmak, muhtaç olmamak  her zaman bağımsız bir milletin ayak üstünde net durmasıdır.  Türkiye bağımsız bir devlettir. Ama yine ekonomisiyle, yerli üretimle inşallah tam bağımsız bir Türkiye olacaktır” dedi. Ayrıca Anamur Belediye meclis toplantısına CHP yeni ilçe Başkanı Durmuş Deniz ve ekibi de katıldı. Chp Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve ekibi meclis toplantısının ardından Başkan Kılınç’ı makamında ziyaret etti. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dinçer’den SGK İl Müdürü Ali Koç’a hayırlı olsun ziyareti
Dinçer’den SGK İl Müdürü Ali Koç’a hayırlı olsun ziyareti
“Herkes Koşuyor Mersin’e”
“Herkes Koşuyor Mersin’e”