Genç Partililer, seçime hazır!

​Genç Parti üye kaydına devam ederken yıl içerisinde yapılacak çalışmalar masaya yatırılıyor. Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Genç Parti İl Yönetimi çalışma takvimini belirleyerek görev bölümü yaptı. Genç Parti İl Başkanı Çetin Uğuroğlu’nun başkanlığında toplanan il yönetimi tam saha çalışma yapılması yönünde fikir birliğine vardı.

Genç Partililer, seçime hazır!
Genç Partililer, seçime hazır! admin
Bu içerik 668 kez okundu.

Esra Şasi Yağmur


Genç Parti Mersin İl Başkanı Çetin Uğuroğlu yaptıkları çalışmalarla ilgili açıklama yaptı. Önümüzdeki seçimlere hazır olduklarını belirten Uğuroğlu, “Biz her an bir seçim olacak gibi çalışmalarınızı sürdürüyoruz. Bugün gelinen noktada bizler seçim hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız. İlçelerimizin yapılandırılması süreci, etkinlikler, toplantılar, istişare toplantıları başta olmak üzere bir takvime bağladık. Önümüzdeki günlerde özellikle yerel medyamızda sık sık yer alarak çalışmalarımız hakkında bilgiler vereceğiz." dedi.  Genç Parti’nin diğer partilerle arasındaki farklılık hakkında da bilgi veren Uğuroğlu, "Bizler halkımızla buluştuğumuzda fotoğraf siyaseti yapmıyoruz. Çünkü biz halkımızın içerisinde siyaset yapmayı Sayın Genel Başkanımız Cem Uzan’dan gördük. İnsanlarımız bugünlerde partimize kendi istekleri doğrultusunda gelerek kaydını yaptırmaktadır. Bazen de bizleri davet ederek toplu katılımlar ortaya çıkmaktadır. Genç Parti, çok büyük badirelerden geçerek bugünlere gelmiştir. Yıllardır haksızlığa maruz kalarak büyük sıkıntılar çeken ve ülkesinden ayrılmak zorunda kalan Genel Başkanımız Sayın Cem Uzan, ülkemize hizmet aşkından ve mücadelesine devam etmesi bağlamında hiç bir zaman vazgeçmemiştir. Bu kararlı duruşu bizler de kendimize örnek alarak siyasi mücadelemizi yasalarımız çerçevesinde vermeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Ortaya koydukları dayanışma için partililerine teşekkür eden Uğuroğlu, yeni katılan üyelerle birlikte güçlerine güç kattıklarını belirterek şunları söyledi: “Şu anda partimize katılmak için yoğun ilginin olduğunu görüyoruz. Herkes şunu çok iyi bilmelidir; Önümüzdeki süreçte Türkiye’de en çok konuşulan parti Genç Parti olacaktır. Bugün siyasetin önü tıkanmıştır, yeni kurulan partiler bu kilidi açmaktan uzak, bildik siyasetçilerin yer değiştirmesinden ibarettir. Dünden bugüne kurulan partilerin yarın yarını yaşama şansları yoktur. Biz Genç Parti olarak çok önemli süreçlerden geçerek bugünlere gelebildik. Şu an partimizin üzerinde çok büyük bir enerji dalgası vardır; Genel Başkanımız Uzan, bu heyecanı sağlayan en büyük unsur oldu. Bundan sonra bu enerjiyi tam saha çalışmalarla insanlarımıza yayacağız. Bizi izlemeye devam edin.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yenişehir’den Büyükşehir’e kalite ziyareti
Yenişehir’den Büyükşehir’e kalite ziyareti
Şimşek'ten bekçi Özer'in ailesine taziye ziyareti
Şimşek'ten bekçi Özer'in ailesine taziye ziyareti