Halat Çekme'de şampiyon; Gazi Anadolu Lisesi

Halat Çekme Federasyonu Mersin İl Temsilciliği 2019 faaliyet programında yer alan "3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu Gençler Halat Çekme Şampiyonası" sona erdi.

Halat Çekme'de şampiyon; Gazi Anadolu Lisesi
Halat Çekme'de şampiyon; Gazi Anadolu Lisesi    admin
Bu içerik 388 kez okundu.

  11 okul, 8 bayan, 8 erkek takımdan toplam 160 sporcu katılımıyla Akdeniz Gazi Lisesi Spor Salonunda yapılan 3 Ocak Mersin’in Kurtuluşu Gençler Halat Çekme Şampiyonasına AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz, Halat Çekme Federasyonu Başkanı Eray Aldemir, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı. escort eskişehir

Birbirinden çekişmeli  müsabakalara sahne olan şampiyona'nın tamamlanmasının ardından Erkeklerde Akdeniz Gazi Anadolu Lisesi 1'inci, Akdeniz Deniz Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2'nci, 75. Yıl Mersin Fen Lisesi 3'üncü ve Akdeniz İsa Öner Anadolu Lisesi 4'üncü olurken bayanlarda ise Akdeniz Gazi Anadolu Lisesi 1'inci, Akdeniz Fatma Zehra Anadolu İmam Hatip Lisesi 2'nci, Akdeniz Deniz Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3'üncü ve Akdeniz İsa Öner Anadolu Lisesi 4'üncü olma başarısı gösterirken dereceye giren okullara ödüllerini AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz ve Halat Çekme Federasyonu Başkanı Eray Aldemir verdi. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altınışık: Hayat enerjisini resimde buldum
Altınışık: Hayat enerjisini resimde buldum
Spor ve Sağlıklı Yaşam Kampı sona erdi
Spor ve Sağlıklı Yaşam Kampı sona erdi