Tedavi gören çocuklar için yılbaşı etkinliği

Mersin Barosu Çocuk Hakları Merkezi ile Mersin Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) işbirliğinde, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hematoloji ve Onkoloji Bölümünde tedavi gören çocuklara için yılbaşı etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında çocuklarla birlikte ebru sanatı yapılarak keyifli vakit geçirildi ve çocuklara yılbaşı hediyesi verildi.

Tedavi gören çocuklar için yılbaşı etkinliği
Tedavi gören çocuklar için yılbaşı etkinliği admin
Bu içerik 301 kez okundu.

 Mersin Barosu Çocuk Hakları Merkezi ile Mersin Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) işbirliğinde, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hematoloji ve Onkoloji Bölümünde tedavi gören çocuklara için yılbaşı etkinliği düzenlendi. Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, Genel SekreterAdnan Günbay, yönetim kurulu üyesi Mahçe İnanoğlu Deprem, Mersin Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Burcu Düzen, Çocuk Hakları Merkezi Tarsus temsilcisi Tülay Sevgi Can, merkez üyesi Av. Zeynep Can, Av. İlayda Kaya, Av. Ayşemsu Kaya, A     v. Hatice Us ve MESİAD yönetim kurulu üyesi Sibel İnandı, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hematoloji ve Onkoloji Bölümünde tedavi gören çocukları ziyaret ederek, düzenlemiş oldukları sanatsal etkinlikle çocuklar moral buldu. Av. Tülay Sevgi Can ve kızı Zeynep Can’ın eşliğinde çocuklarla yapılan ebru sanatıyla, çocuklar keyifli vakit geçirdi. youtube magazin

Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, “Tedavi gören çocuklarımıza moral vermek ve onların motivasyonlarını yükseltmesi için bu tip etkinliklere önem veriyoruz. Hastalıkları sırasında yoğun ve zor zamanlar geçiyorlar. Bu nedenle bizlerde çocuklarımız için sanatsal etkinliklerle yılbaşı etkinliği gerçekleştik. Çocuklarımıza çeşitli hediyeler dağıttık. Çocuklarımızın yüzünün güldüğünü görmek de bizlere en büyük hediyedir. Etkinliğimize destek veren meslektaşlarımıza, eczacılarımıza ve MESİAD yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. Yeni yıla sevinçle girdiklerini ifade eden çocuklar, düzenlenen etkinlik ve hediyeler için emeği geçenlere teşekkür etti. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersingücü’nde Başkan Nas, güven tazeledi
Mersingücü’nde Başkan Nas, güven tazeledi
'İş hukukunda zorunlu arabuluculuk eğitimi' yapıldı
'İş hukukunda zorunlu arabuluculuk eğitimi' yapıldı