Toroslar'da kesintisiz temizlik

Toroslar Belediyesi, ilçenin daha temiz olması ve halkın daha sağlıklı ortamlarda yaşamlarını sürdürmesi için temizlik çalışmalarını sistemli ve programlı bir çalışmayla yürütüyor.Hizmette kalite anlayışıyla çalışan Toroslar Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü fiziki belediyecilik çalışmaları kapsamında temizlik işlerini mekanik süpürge kullanarak yapıyor.

Toroslar'da kesintisiz temizlik
Toroslar'da kesintisiz temizlik admin
Bu içerik 187 kez okundu.

  Çalı ve plastik süpürge ile yapılan rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra sokak temizliğini, temizlik sırasında toz çıkarmayan, kum, kırık cam, kağıt, yaprak, küçük çivi, vida, izmarit ve benzeri çöpleri de haznesinde toplayabilen mekanik süpürücülerle daha hızlı gerçekleştiriyor.

“HER GÜN 5 MAHALLENİN TÜM SOKAKLARI TEMİZLENİYOR”

 “Temiz Bir Çevre, Yaşanabilir Bir Dünya” anlayışıyla yapılan çalışmalar çerçevesinde her gün 5 mahallenin tüm sokakları Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından mekanik süpürücülerle temizleniyor.

 BAŞKAN YILMAZ, "ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ"

 Çevre temizliği konusunda çok hassas olduklarını kaydeden Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; "Bu kent bizim, hepimizin. İstediğiniz kadar yatırım ve hizmet yapın. Yaşadığımız yer temiz olmazsa bu çalışmalar bir anlam ifade etmez. Vatandaşlarımızın hijyenik ve sağlıklı ortamlarda yaşamlarını devam ettirmelerini sağlamak amacıyla özveriyle çalışıyoruz" dedi.

Başkan Yılmaz, "Toroslar Belediyesi olarak daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmek adına teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Araç filomuzu bu noktada yeniliyoruz. Belediyemizin tüm birimlerinde olduğu gibi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizle İlçemizde yoğun bir temizlik seferberliği yürütüyoruz. Vatandaşlarımızın da desteğiyle daha Temiz bir Toroslar için mücadele ediyoruz" şeklinde konuştu.(Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dinçer’den SGK İl Müdürü Ali Koç’a hayırlı olsun ziyareti
Dinçer’den SGK İl Müdürü Ali Koç’a hayırlı olsun ziyareti
“Herkes Koşuyor Mersin’e”
“Herkes Koşuyor Mersin’e”