Advert

Susanoğlu'nda hayvanseverler Büyükşehir'den dertli

Silifke İlçesi'ne bağlı Susanoğlu Mahallesi'nde hayvanseverler yaralı sokak hayvanlarının tedavisi ile ilgilenmediğini öne sürdükleri Büyükşehir Belediyesi'nden dert yandı. Araba çarpan yada vatandaşların yaraladığı hayvanların tedavisi için Büyükşehir Belediyesini sürekli aradığını ifade eden Nevzat Çetin, geri dönüş için söz aldıkları halde bir türlü dönüşün gerçekleşmediğini kaydetti.

Susanoğlu'nda hayvanseverler Büyükşehir'den dertli
Susanoğlu'nda hayvanseverler Büyükşehir'den dertli  admin
Bu içerik 682 kez okundu.

Selma Kılıç

Silifke İlçesi'ne bağlı Susanoğlu Mahallesi'nde hayvanseverler yaralı sokak hayvanlarının tedavisi ilgilenmediğini öne sürdükleri Büyükşehir Belediyesi'nden dert yandı. Flamingo 7 Sitesi'nde oturduğunu ve Sosyal Güvenlik Kurumu Daire Müdürlüğünden emekli olduğunu belirten Nevzat Çetin, Susanoğlu'nda çok sokakta gezen çok sayıda köpek olduğunu belirterek sokakta gezen köpeklerden asla şikayetçi olmadıklarını ifade etti. 4-5 arkadaşı ile birlikte sokakta gezen köpekler için mama aldıklarını ve onları beslediklerini ifade eden Çetin, "Biz bu köpeklere elimizden geldiği kadar bakıyoruz. Bundan dertli değiliz. Bizim derdimiz araba vuran, kaza yapan köpekler için Büyükşehir Belediyesini Haziran ayından beri arıyorum. Tamam diyorlar ama gelen giden yok. Biz buradaki köpeklerden şikayetçi değiliz, onlara dokunmasınlar ama bir köpeğe araç çarptığı zaman yada birileri bu hayvanlara vuruyor. Taş atıp yaralıyorlar. Yaralı köpeği gelip götürsünler tedavi etsinler. Bize geri getirsinler biz yine bakarız" diye konuştu.

Daha önce belediyeyi aradıklarında tamam deyip bir saat içinde görevlilerin geldiğini ve gerekli tedavileri yaptığını ifade eden Çetin, "Hayvanların tedavisi ile ilgilenen bir arkadaş vardı, Başka bir görev atanmış. Ondan sonra artık ulaşamaz olduk" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'nin kanun teklifine barolardan destek
CHP'nin kanun teklifine barolardan destek
Tarsus İdman Yurdu yönetimi destek istedi
Tarsus İdman Yurdu yönetimi destek istedi