Advert

Bozdoğan, Seher Togo kreşinde incelemelerde bulundu

Fiziki koşullar açısında Türkiye’nin en iyi kreşlerinden biri olan Seher Togo Kreş ve Gündüz Bakım Evi yakında hizmete açılıyor. Kreşte incelemelerde bulunan Tarsus Belediye başkanı Dr. Haluk Bozdoğan; “Amacımız, çocuklarımızın en iyi eğitimi alması hedefinin yanında zihinsel ve fiziksel becerileri gelişmiş, sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış duygusunu kazanmış bireyler yetiştirmektir” dedi.

Bozdoğan, Seher Togo kreşinde incelemelerde bulundu
Bozdoğan, Seher Togo kreşinde incelemelerde bulundu admin
Bu içerik 316 kez okundu.

  Yarbay Şemsettin Mahallesi’nde bulunan ve ismi Seher Togo olarak belirlenen kreşin hizmete açılması için sona gelindi. Hizmete başlamak için son hazırlıklarını tamamlıyor.  Tarsus Belediyesi tarafından yaptırılan Seher Togo Kreş ve Gündüz Bakım Evi, profesyonel kadrosu ile en iyi hizmet kalitesi vermeyi amaçlıyor.

Kreşte incelemelerde bulunan Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan; “Okul öncesi eğitimin her çocuk için şart olduğuna inanan biri olarak, çocuklarımızın gelişimi için ilk 6 yaş çok önemli. Amacımız, daima kendini geliştirip yenileyerek, en iyi eğitimi alması, zihinsel ve fiziksel becerileri gelişmiş, sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış duygusunu kazanmış çocuklar yetiştirmektir. Güvenlik, konfor, fiziksel altyapı, izlediği eğitim metotları ve profesyonel kadrosu ile tam donanımlı ve Türkiye’nin en iyi kreşlerinden birisi olan Seher Togo Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde; Hijyenden ödün vermeyerek, iç mekânı çocuklarımızın özgürce hareket etmesini destekleyecek şekilde tasarlanması ve eğitim materyallerinin çocukların görebileceği şekilde oluşturuldu” dedi.

Girişken, yaratıcı ve sorun çözebilen bireyler yetirmeyi hedeflediklerini söyleyen Başkan Bozdoğan; “Sosyal belediyecilik ilkesi doğrultusunda kentimizde ihtiyaç olan belirli noktalara kreş açmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında çocukların gelişimlerini destekleyici bir hizmet verecek olan kreş, yaz tatilinde de hizmet vermeye devam edecek. Tarsus Belediyesi, dar gelirli vatandaşların da bütçesini düşünerek kreş ücretini 280 lira olarak belirlerken, kreş kayıtları devam etmektedir. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yenişehir’de işyerleri denetleniyor
Yenişehir’de işyerleri denetleniyor
Aratos Dergisi yoluna kitaplar yayınlayarak devam ediyor
Aratos Dergisi yoluna kitaplar yayınlayarak devam ediyor