Advert

Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret

​Gülnar Bir Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanlığına seçilen

Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret admin
Bu içerik 575 kez okundu.

Başkan R. Kaya Tepe’ye hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  Gülnar Bir Derneği Sekreteri Kemal Kırmızı, Yayın Kurulu Üyeleri F. Saadet Bilir ve Fatma Yüğrük MGC’yi ziyaret ederek, Başkan R. Kaya Tepe ile bir araya geldiler. MGC Olağanüstü Genel Kurul Seçimine değinen Kemal Kırmızı, “9 Kasım’da yapılan seçimde R. Kaya Tepe ve yönetiminin seçilmesini memnuniyetle karşıladık. Umuyoruz ki Mersin basını ve Mersin kenti için hayırlı olur. Ben R. Kaya Tepe ve yönetimine bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Ziyaret sırasında Gülnar Bir Derneği’nin aylık çıkartılan Hoyraz isimli dergisi ve F. Saadet Bilir’in derleyip yazdığı Gazeteci Gündüz Artan’ın anlatıldığı kitap Başkan R. Kaya Tepe’ye takdim edilerek, basın yayın konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Tepe'de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Yönetim Kurulu adına heyete teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali F. Bilir     2019-12-05 Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni başkanı R. Kaya Tepe’yi içtenlikle kutluyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Gülnar Bir Derneği, Gülnar’ın her yönden gelişmesi için özveriyle çalışan insanların var ettiği bir oluşum. Öğretmen, gazeteci yazar Gündüz Artan yaşamını Mersin’e, kentimizin tarih, kültür, sanat yönünde tanınmasına adamış bir bilgemiz. Onu Mersin’e tanıtmanın da bizlerin sorumluluğu olduğunu düşünüyorum. Bu ziyaretin Mersin’imiz için güzellik, sağlamasını diliyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Gönüllü Katılım Toplantısı” gerçekleştirildi
Atayurt, ihracatın merkezi olacak
Atayurt, ihracatın merkezi olacak