Advert

İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not

​Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) üyelerinden Çevre ve İSG çalışma grubunun aylık rutin toplantısına ev sahipliği yaptı.

İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not admin
Bu içerik 228 kez okundu.

MESKİ D1 Ana Su Deposu yerleşkesinde gerçekleştirilen toplantıda, Üyelere ilk önce arıtma tesislerinin kuruluş amacı, hedefleri ve yönetim şekilleri hakkında bilgi verilerek Arıtma Tesisleri tanıtıldı. Üyelere daha sonra Laboratuvar Şube Müdürlüğü Merkez Su Analiz Laboratuvarı gezdirilerek laboratuvarın Ulusal/Uluslararası standart metotlar veya güvenilir kuruluşlar tarafından yayınlanmış analiz metotlarına göre, iyi mesleki ve teknik uygulama şartları sağlanarak, mümkün olan en kısa sürede, yasal şartlara ve müşteri şartlarına uygun ve ekonomik olarak tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenilirlik ilkeleri esas alınarak yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.  Ayrıca Laboratuvar Şube Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyet gösteren Gezici Su Analiz Laboratuvarı hakkında geniş kapsamlı bilgi paylaşımı yapıldı. 

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) üyelerinden Çevre ve İSG çalışma grubu üyeleri çok faydalı bir inceleme gezisi gerçekleştirdiklerini ve önemli bilgiler edindiklerini belirterek, MESKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'nin kanun teklifine barolardan destek
CHP'nin kanun teklifine barolardan destek
Tarsus İdman Yurdu yönetimi destek istedi
Tarsus İdman Yurdu yönetimi destek istedi