Gültak, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı ağırladı

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak; Memur Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen İl Temsilcisi Abdulla Çelik ve Bem-Bir-Sen Şube Başkanı İhsan Ayten’i makamında ağırladı.

Gültak, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı ağırladı
Gültak, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı ağırladı admin
Bu içerik 214 kez okundu.

  Ziyaretlerinden dolayı Memur Sendikaları Konfederasyonu Başkanı Ali Yalçın’a teşekkür eden Başkan Gültak, belediye olarak eğitime, eğitimcilere ve öğrencilere yönelik proje ve çalışmalar yaptıklarını anlattı.

“GENÇLERİMİZİ VE ÇOCUKLARIMIZI HİMAYE EDİYORUZ”

Akdeniz’de bulunan okullara tadilat, bakım ve onarım hizmeti verdiklerini de kaydeden Başkan Gültak, “Ayrıca gençlerimiz ve çocuklarımız için de çalışmalar yapıyoruz. Bu yıl içinde 400 çocuğumuzu, milli eğitim müdürlüğümüz, emniyet müdürlüğümüz,  spor müdürlüğümüz ve müftülükten yetkililerin de içinde bulunduğu kamplara götürdük. Ayrıca dezavantajlı çocuklarımız için ücretsiz uçuş etkinliği gerçekleştirdik.

Hayatında hiç uçağa binemeyen çocuklarımıza, hayatları boyunca unutamayacakları bir gün yaşattık. Gençlerimize ve çocuklarımıza sahip çıkmak çok önem verdiğimiz bir konudur. Aksi halde ya uyuşturucu batağına ya da terör örgütlerinin eline düşebilirler. Çocuklarımız yararına olan her türlü projede yer almaya ve çalışmaya hazırız” dedi.

BİR BİLENLE BİLGE NESİL PROJESİ…

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın da, Memur-Sen’in gençlik teşkilatı Genç Memur-Sen tarafından ülke genelinde başlatılan “Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi” hakkında bilgiler verdi. Öğretmen, öğrenci, kitap birlikteliğinin en anlamlı fotoğraflardan birisi olduğunu kaydeden Yalçın, ülke genelinde başlatılan proje kapsamında, öğrencilerin okuyacağı kitaplara destek vereceğini belirten Başkan Mustafa Gültak’a teşekkür etti.(Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersingücü’nde Başkan Nas, güven tazeledi
Mersingücü’nde Başkan Nas, güven tazeledi
'İş hukukunda zorunlu arabuluculuk eğitimi' yapıldı
'İş hukukunda zorunlu arabuluculuk eğitimi' yapıldı