Advert

istanbul escort

Erdemli Belediyesi ve Mersin Üniversitesi Proje ekibi Parga’da

Mersin Üniversitesi ile Erdemli Belediyesinin birlikte yürüttüğü ve Yunanistan'ın Parga Belediyesinin ortak olduğu AB Sürdürülebilir Turizm Projesi kapsamında Erdemli Belediyesi ve Mersin Üniversitesinden oluşan proje ekibi çalışma ziyareti için Parga’ya gitti. Türkiye’de yürütülen AB projeleri arasında en iyi 10 proje arasına giren Mersin Üniversitesi Erdemli Belediyesi ve Yunanistan’dan Parga Belediyesi işbirliğinde yürütülen Yerel Kalite Sözleşmesi ve Sürdürülebilir Turizm, projesinin Parga’da çalışma ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarete, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Mersin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erol Yaşar, Proje ekibi ve Erdemli Belediyesi meclis üyeleri katıldı. Ziyarette Belediye Başkanı Mukerrem Tollu ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Erol Yaşar Parga belediye başkanına karşılıklı hediyelerini taktim ettiler

Erdemli Belediyesi ve Mersin Üniversitesi Proje ekibi Parga’da
Erdemli Belediyesi ve Mersin Üniversitesi Proje ekibi Parga’da  admin
Bu içerik 160 kez okundu.

  Ziyaret kapsamında Parga Belediyesinin ev sahipliğinde Parga Belediyesi Kültür merkezinde düzenlenen toplantıda Proje ortaklık sözleşmesi imzalandı.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemlinin tarihi turistik ve coğrafi yönünün yani sıra ekonomik ve kültürel yapısını anlatarak parga’lılara Erdemliyi tanıttı.

Parga Belediye Başkanı Nikolaos Zacharias’da yaptığı konuşmada Erdemli Belediyesi ve Mersin Üniversitesi temsilcilerinden oluşan proje ekibini ağırlamaktan büyük memnuniyeti dile getirdi. Parga ve Erdemli ekipleri olarak proje kapsamında çok sıcak ilişkiler içinde olduklarını ve ülkeler arasındaki zaman içerisinde değişen politikalara takılmadan iki toplum arasında turizm ağırlıklı çalışmaları güzel bir şekilde sürdürüldüğünü bildirdi. Konuşmalardan sonra Parga’da teknik gezilere katılan proje ekibi iki gün sürecek etkinliklerin ardından Selanik’te Atatürk’ün evini ziyaret edecek. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not