Advert

istanbul escort

Gültak: Renklerimiz zenginliğimizdir

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, “Mersinliyim Mersin’e Sahip Çıkalım Diyenler Derneği” yönetimini ağırladı. Dernek Başkanı Âdem Burçin Özcan, Mersin’in siyasal, sosyal tüm sorunlarına el atmaya çalıştıklarını ifade ederek "Şehrimizle ilgili öneriler, eksiklikleri, halk ile başkanları bir araya getirmeye çalışıyoruz" dedi. Gültak ise kentteki farklılıkların ve çeşitli renklerin Mersin'in zenginliği olduğunu söyledi.

Gültak: Renklerimiz zenginliğimizdir
Gültak: Renklerimiz zenginliğimizdir admin
Bu içerik 292 kez okundu.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, “Mersinliyim Mersin’e Sahip Çıkalım Diyenler Derneği” yönetimini makamında ağırladı. Ziyarette ilk söz alan Dernek Başkanı Âdem Burçin Özcan, sosyal medya üzerinde 10 yıldır var olduklarını, dernek olarak da 6 yıldır faaliyette olduklarını ifade etti.

ÖZCAN; “MERSİN’E HİZMET ETMEYE ÇALIŞIYORUZ”

“Mersin için çalışıyoruz, Mersin’e hizmet etmeye çalışıyoruz” diyen Özcan; “Mersin’in siyasal, sosyal tüm sorunlarına el atmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın takdiriyle sosyal medya üzerinde şu anda 100 binin üzerinde grubumuz; dernek olarak da geniş bir üye kitlemiz var. Kamu kurum ve kuruluşlarımızla, belediyelerimizle beraber çalışıyoruz. Şehrimizle ilgili öneriler, eksiklikleri, halk ile başkanları bir araya getirmeye çalışıyoruz. Derneğimiz yönetiminde her siyasi görüşe sahip arkadaşlarımız yer alıyor. Bize düşen bir görev varsa, elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız ” ifadelerini kullandı.

GÜLTAK; “RENKLERİMİZ VE FARKLILIKLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZDİR”

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak da ziyaretleri nedeniyle yönetime teşekkür etti. Mersin’de; farklı renk ve görüşten insanların yaşadığının altını çizen Başkan Gültak, “Dolayısıyla bütün renklere dokunup bir araya getirip güzel bir ebru sanatı ortaya çıkarmak gerekiyor.  Akdeniz’de seçimi aldığımızdan bu yana bu anlayışla hareket ediyoruz. Tüm kesimlere dokunarak, ziyaret edip yerinde görerek ve gönüllerine girerek, elimizden geldiğince Akdeniz’de bir farkındalık yaratmak istiyoruz” dedi.

“AKDENİZ’DE BARIŞI VE KARDEŞLİĞİ HÂKİM KILMAK ÖNCELİĞİMİZ”

Başkan Gültak; başta Mersin Büyükşehir Belediyesi olmak üzere, tüm belediye başkanları ile birlikte ortak çalışmalar yürüttüklerini ve diğer belediyelerin önünü açacak hamleler yaptıklarını da kaydederek, şöyle konuştu; “Siyasi kimliklerimizi geri planda bırakıyor, önemli olan bu şehirdir; şehrimizde yaşayan Arap’ıyla, Türk’ü ile Kürdü ile Giritlisi ve Çerkez’i ile herkestir diyoruz. Akdeniz’de en çok önem verdiğimiz konu kardeşlik ve barıştır. Bizler de herkese sahip çıkarak ve kucaklayarak, bunu sağladığımıza inanıyoruz. Geçmişte olaylarla, kavgalarla, taşlarla, tutuklamalar ve biber gazlarıyla bilinen Akdeniz’de bugün barış, huzur ve kardeşlik hâkim. Amacımız, barışı ve kardeşliği devam ettirmek. Bunun formülü de tüm renklere sahip çıkarak buradan güzel bir ebru sanatı ortaya çıkarmaktır.” (Haber Merkezi)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Satrancın büyük ustası Karpov, Mersin’e geliyor
Satrancın büyük ustası Karpov, Mersin’e geliyor
TÜİOSB Başkanı Balta:
TÜİOSB Başkanı Balta: "Bölgesel enerjinin kaynağı kadınlar olacak”