Advert

Akdeniz'de vezneler hafta sonu açık olacak

Akdeniz Belediyesi; emlak ve çevre temizlik ile ilan-reklam vergilerinin ikinci taksitini yatırmak isteyen mükellefler için veznelerini, 30 Kasım Cumartesi ile 1 Aralık Pazar günleri, 08.30 ve 15.00 saatleri arasında açık tutacak.

Akdeniz'de vezneler hafta sonu açık olacak
Akdeniz'de vezneler hafta sonu açık olacak admin
Bu içerik 208 kez okundu.

 Emlak ve çevre temizlik vergisi ile ilan-reklam vergilerinin ikinci taksitini ödeme tarihi, 30 Kasım 2019 Cumartesi günü sona eriyor. Fakat son ödeme günü hafta sonuna denk geldiği için, belediye merkez binada bulunan vezneleri, 30 Kasım Cumartesi ile 1 Aralık Pazar günleri açık olacak. Vergi mükellefi vatandaşların, yasa gereği cezalı duruma düşmemesi için vergilerini en geç bu tarihler arasında ödemesi gerekiyor.

MERKEZ BİNA VEZNELERİ, HAFTA SONU AÇIK OLACAK

Akdeniz Belediyesi, vergi mükellefi vatandaşların, hem yasal zorunluluktan ötürü cezalı ödeme yapmak zorunda kalmalarını önlemek hem de olası yığılmaları önlemek amacıyla, belediye merkez binasında bulunan veznelerini, hafta sonunda (30 Kasım Cumartesi-1 Aralık Pazar 2019) açık tutacak.

Vatandaşlar; bu günler içinde 08:30 ile 15:00 saatleri arasında belediyeye gelerek, söz konusu vergilerini ödeyebilecek. Öte yandan, Huzurkent’te de bir ödeme veznesi açılarak, kent merkezine uzak vatandaşların vergi ödemelerini yapmaları da kolaylaştırılacak.

E-BELEDİYE ÜZERİNDEN VE KREDİ KARTIYLA DA ÖDEME YAPILABİLECEK

Vatandaşlar; söz konusu vergilerini, veznelere nakit ve kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi www.akdeniz.bel.tr web sayfasının e-belediye modülü ile internet üzerinden de ödeme yapabilecek. Vergi mükellefleri, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası’na ait kredi kartlarıyla, üç taksit halinde vergi ödemelerini yapabilecekleri gibi, bu bankalara otomatik ödeme talimatı da verebilirler. (Haber Merkezi)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Gönüllü Katılım Toplantısı” gerçekleştirildi
Atayurt, ihracatın merkezi olacak
Atayurt, ihracatın merkezi olacak