Advert

istanbul escort

Büyükşehir fakir fukaranın yanında

Mersin Büyükşehir Belediyesi sosyal projelerle dikkat çekiyor. Özellikle dar gelirli vatandaşları memnun eden projeler hakkında bilgi veren Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Serdal Gökayaz, Halk Kart, Çamaşır Kafe, Süt Senin Gurur Mersin’in, Bir Ekmek, Bir Çorba gibi projelerinin hayata geçirildiğine vurgu yaparak "Bununla birlikte dairemizde sırada bekleyen bir çok projemiz var. Bu projelerimizin hayata geçmesiyle birlikte hizmet kalitemizi daha da yükseklere taşıyacağız" dedi.

Büyükşehir fakir fukaranın yanında
Büyükşehir fakir fukaranın yanında  admin
Bu içerik 538 kez okundu.

Kemal İSTEK

Mersin Büyükşehir Belediyesi  Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Serdal Gökayaz, yaptıkları sosyal projeler hakkında bilgi verdi. Gazetemize konuşan Gökayaz,

sosyal projelerin hayata geçmesinin önemine vurgu yaparak, “Hedefimiz sosyal projelerimizin gelişim içerisinde olmasını sağlamaktır. Bununla birlikte dairemizde sırada bekleyen bir çok projemiz var. Bu projelerimizin hayata geçmesiyle birlikte hizmet kalite çıtamızı daha da yükseklere taşıyacağız” dedi.

Öte yandan eğitime verdikleri önemin altını çizen Gökayaz, merkez ve yedi ilçede 4200 öğrenciye hazırlık kursları verdiklerini belirterek şöyle konuştu: “Bu kurslarımızda dar gelirli vatandaşlarımızın çocukları eğitim görmektedir.  Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer, gençlerimizin eğitimine çok önem vermektedir. Başkanımız sosyal hizmetlerine çok duyarlı ve dairemizin çalışmalarına büyük destek vermektedir. Bugün gelinen noktada sosyal projelerimizin yanı sıra 7200 öğrenciye burs veriliyor olması ve dar gelirli ailelerin yardımına koşmak, bunlar sosyal belediyeciliğin çok güzel örnekleridir. Bugüne kadar yapılan çalışmaların başarası gelecekte hangi noktaya taşınacağının bir işareti olarak görülmelidir. Başkanımız Sayın Seçer’in verdiği büyük destekle Mersin Büyükşehir Belediyesi  Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı olarak dar gelirli, yardıma muhtaç vatandaşlarımızın yardımına koşmaya devam edeceğiz. Bizler yoksul insanlarımızın sıkıntılarını yüreğimizde hissediyoruz. Bugün olduğu gibi önümüzdeki süreçte de fakir fukaranın yanında olacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ öğretim üyesinin yer aldığı proje desteklenmeye hak kazandı
MEÜ öğretim üyesinin yer aldığı proje desteklenmeye hak kazandı
Kuyumcuya giren maskeli hırsız kamerada
Kuyumcuya giren maskeli hırsız kamerada