Advert

istanbul escort

Milli Atlet Karataş Tarsus'un gururu

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Yalova Subaşı ile Adana Cumhuriyet Koşularında dereceye giren Milli Atlet Nursel Karataş'ı tebrik etti. Bozdoğan, yurt dışında ve yurdun çeşitli şehirlerinde yapılan uzun mesafeli koşularda Tarsus’u başarıyla temsil eden sporcunun kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Milli Atlet Karataş Tarsus'un gururu
Milli Atlet Karataş Tarsus'un gururu admin
Bu içerik 211 kez okundu.

 Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, maraton yarışlarında sürekli dereceye giren genç sporcu Milli Atlet Nursel Karataş' ı makamında ağırladı. Milli Sporcuyu tebrik eden Başkan Bozdoğan; ''Gerek yurt dışında gerekse yurdun çeşitli şehirlerinde yapılan uzun mesafeli koşularda Tarsus’umuzu başarıyla temsil eden sporcumuz bizleri gururlandırıyor. Nursel’in koştuğu hemen hemen her yarışta kürsüde yer bulması bizi mutlu ediyor. Bundan önce katıldığı koşularda kazandığı birinci, ikinci ve üçüncülükler, kendisinin başarılı olmak için ne kadar çok çalıştığını, bu işe ne kadar emek verdiğini, elde ettiği dereceler ile gözler önüne seriyor. Artık derecelerine, kazandığı kupa ve madalyalara hepimizi alıştırdı. Başarı çıtası sürekli yükselen maratoncumuzun yeni yetişen maratonculara örnek teşkil edeceğini düşünüyorum. Milli Atletimizi bir kez daha tebrik eder başarılarının devamını dilerim.'' ifadelerini kullandı.

Başarısını Başkan Bozdoğan ile paylaşan Nursel Karataş ise; ''Belediye başkanımızın gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan önce koştuğum koşularda Tarsus’umuzu Mersin’imizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Bundan sonrada aynı hedefler doğrultusunda diğer atletleri geride bırakacak şekilde koşmak için mücadele edip, elimden gelenin en iyisini yapmak için uğraş vereceğim.'' dedi.

Nursel Karataş katıldığı son yarışlarda; 10 bin metre Yalova Subaşı Koşuşunda 3'ncü, Adana Cumhuriyet Koşusunda ise 2'nci olmuştu. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not