Advert

istanbul escort

Esenli’nin sokakları kilit taşları ile kaplanıyor

Akdeniz Belediyesi; ilçe sakini vatandaşların günlük yaşamını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek amacıyla, ihtiyaç duyan mahallelerde asfalt kaplama, kaldırım ve kilit taşı döşeme çalışmalarına hız verdi.

Esenli’nin sokakları kilit taşları ile kaplanıyor
Esenli’nin sokakları kilit taşları ile kaplanıyor  admin
Bu içerik 142 kez okundu.

  Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak’ın talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin en uzak mahallelerinden biri olan Esenli’ye çıkarma yaparak sokakları kilit taşı ile kaplamaya, bölgenin çehresini değiştirmeye başladı. Esenli’ye sunulan hizmet sayesinde mahalle sakinleri, yaz mevsiminde toz ve topraktan, kışın da su ve çamur birikintilerinin yol açtığı eziyetten kurtulacak.

VATANDAŞLAR VE ÜRETİCİLERDEN BAŞKAN GÜLTAK’A TEŞEKKÜR

Diğer bir fen işleri ekibi ise Huzurkent’te, ihtiyaç duyan sokaklarda asfalt yama çalışması yaparken; mahallelerini dönüştüren hizmetleri beğeniyle izleyen mahalle sakinleri, yaşadıkları mahallenin çehresini değiştiren hizmetler nedeniyle Başkan Gültak ve fen işleri ekiplerine teşekkür ettiler. Bölgedeki çalışmalar sayesinde, çiftçilikle uğraşan vatandaşların özellikle kış mevsiminde, ulaşım ve nakliyede karşılaştıkları güçlükler de ortadan kaldırıldı.

BAŞKAN GÜLTAK; “HER MAHALLEMİZE İHTİYAÇ DUYDUĞU HİZMET ULAŞACAK”

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, ilçede yaşamı değiştirip dönüştüren, ilçe sakinlerinin gündelik hayatını kolaylaştıran hizmetlerin kesintisiz süreceğinin altını çizdi; merkez-kırsal mahalle ayırımı yapmadan herkese; zamanında, eşit ve kaliteli hizmet vereceklerinin altını çizdi. Başkan Gültak; “Akdeniz’in heba edilen 20 yılını geri kazanmak için, mahallelerimizin uğradığı haksızlık ve eşitsizliği gidereceğiz. Bu amaçla ilçemizde yaşamı güzelleştiren hizmet ve projelere ağırlık verdik. Kaybedilen yılları geri kazanmak ve insanlarımızı hak ettiği yere taşımakta kararlıyız. Akdeniz’i değiştiren ve dönüştüren hizmetler, proje ve yatırımlarla; gönül belediyeciliğini Akdeniz’de hissettireceğiz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not