Avukat görüşme odalarımodernize edilecek

​Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz ve Genel Sekreter Adnan Günbay, Mersin E Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Müdürü Recep Göğüş’ü ziyaret ederek, cezaevi avukat görüşme odalarınındaha iyi hizmet vermesi için yeniden dizayn edilmesi konusunda çalışmalara başlandı.

Avukat görüşme odalarımodernize edilecek
Avukat görüşme odalarımodernize edilecek admin
Bu içerik 195 kez okundu.

Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz ve Genel Sekreter Adnan Günbay, Mersin Cezaevi avukat görüşme odalarında, avukatların müvekkilleriyle görüşme sırasında yaşadığı sıkıntıları Cezaevi Müdürü Recep Göğüş’e aktardı. Sorunların çözümü için karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette, avukat görüşme odalarında modernize çalışmaları yapılması konusunda fikir birliğine varıldı. Baro BaşkanıYeşilboğaz, “Cezaevi Müdürü Recep Göğüş ile işbirliği içerisinde, cezaevi avukat görüşme odalarını yeniden dizayn ederek, avukatlarımızın müvekkilleriyle kısıtlı zamandaki görüşmelerini, vakit kaybetmeden, sorunsuz bir şekilde yapmalarını sağlayacağız” dedi.

Göğüş ise konuşmasında, adil yargılanma hakkının temsilcisi olan avukatların, adaletin tesisine en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmeleri için cezaevinde gerekli iyileştirme çalışmalarını Mersin Barosu ile el birliğiyle yapacaklarını belirtti. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not