Advert

istanbul escort

Cahit Berkay&Yeşilçam Film Müzikleriseyirciyle buluşacak

Mersin Devlet Opera ve Balesi 20 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 20.00’de Yenişehir Atatürk Kültür Merkezinde ‘’Cahit Berkay & Yeşilçam Film Müzikleri’’ konserini seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Cahit Berkay&Yeşilçam Film Müzikleriseyirciyle buluşacak
Cahit Berkay&Yeşilçam Film Müzikleriseyirciyle buluşacak admin
Bu içerik 236 kez okundu.

Mersin Devlet Opera ve Balesi 20 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 20.00’de  Yenişehir Atatürk Kültür Merkezinde ‘’Cahit Berkay & Yeşilçam Film Müzikleri’’  konserini seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Konserin orkestra şefliğini Serdar Yalçın, solistliğini Moğollar grubunun kurucusu Cahit Berkay, anlatıcılığını Z. Hande Taban yapıyor. Mersin Devlet Opera ve Balesi Orkestrası’ nın yer aldığı konserin konzertmeisterliğini Marina Kvlividze üstleniyor. Melih Kibar, Cahit Berkay ve Moğollar, Yalçın Tura, Santuri Ethem Efendi ve Kemani SebuhSimonyan gibi bestecilerin eserlerinin yer aldığı konser programında ‘’Aile Şerefi & Neşeli Günler Uvertür’’, ‘’Al Yazmalım’’, ‘’Devlerin Aşkı’’, ‘’Kılıbık’’, ‘’Çiçek Abbas’’, ‘’Hülya’’, ‘’Dila Hatun’’, ‘’Umutsuzlar’’, ‘’Süt Kardeşler’’, Hababam Sınıfı, Bu Nasıl Dünya ve Güler misin, Ağlar mısın? Gibiyeşilçamın ünlü filmlerinin müzikleri dinleyicilerin beğenisine sunuluyor. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin'de uyuşturucu operasyonu
Mersin'de uyuşturucu operasyonu
Tarsus İdman Yurdu'nda yeni yönetim görev bölümü yaptı
Tarsus İdman Yurdu'nda yeni yönetim görev bölümü yaptı