En çok atık pil toplayan öğrencilere ödül

​Erdemli Belediyesi ile Türkiye Atık Pil ( TAP) Derneği işbirliğinde düzenlenen atık pil toplama yarışmasında üçüncü olan TED Koleji’nin çevre dostu öğrencileri Erdemli Belediye Başkanı MükerremTollu tarafından ödüllendirildi.

En çok atık pil toplayan öğrencilere ödül
En çok atık pil toplayan öğrencilere ödül admin
Bu içerik 167 kez okundu.

Erdemli Belediyesi ile Türkiye Atık Pil ( TAP) Derneği işbirliğinde Mersin bölgesinde okullar arası atık pil toplama yarışma düzenlendi.

Yarışmada üçüncülük derecesini elde eden TED Koleji’nin çevre dostu öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte Erdemli Belediye Başkanı MükerremTollu’yu ziyaret etti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, çevre konusunda duyarlılık gösteren TED Koleji öğrencilerini makamında kabul ederek, bu alanda yaptıkları çalışmalardan ve başarılarından dolayı kutlayarak, çeşitli hediyeler verdi.

Yarışmayı düzenlemedeki amaçlarının çevre bilinci oluşturmak olduğunu söyleyen Başkan Mükerrem Tollu, “Çocuklarımızda çevre bilinci oluşturmak üzere gerçekleştirdiğimiz projelerimiz var. Bunlardan bir tanesi de atık pil toplama yarışmasıydı. Burada çocuklarımızın duyarlılığı bizim için çok önemliydi. Beklentimizin üstünde bir ilgi gördü. Ben TED Koleji ve öğrencilerini gösterdikleri gayret dolayısıyla bir kez daha kutluyoruz.  Ziyaretleri içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tollu, yarışmada derece kazanarak 3. Iük elde eden TED Koleji öğrencilerine çeşitli hediyeler vererek ödüllendirirken, ziyaret anısına da topluca hatıra fotografı çektirdi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Satrancın büyük ustası Karpov, Mersin’e geliyor
Satrancın büyük ustası Karpov, Mersin’e geliyor
TÜİOSB Başkanı Balta:
TÜİOSB Başkanı Balta: "Bölgesel enerjinin kaynağı kadınlar olacak”