AGC'den MGC'ye ziyaret

Adıyaman Gaçeteciler Cemiyeti Başkanı ve aynı zamanda Mersin Haberci Gazetesi Sahibi İbrahim Aslan, beraberinde Haberci Gazetesi muhabirlerinden Ali Şanlı ile birlikte, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R. Kaya Tepe’yi ziyaret etti.

AGC'den MGC'ye ziyaret
AGC'den MGC'ye ziyaret admin
Bu içerik 193 kez okundu.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R. Kaya Tepe’ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Geçtiğimiz hafta yapılan olağanüstü genel kurul sonrasında başkanlığa seçilen Başkan Tepe’yi son olarak Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve aynı zamanda Mersin Haberci Gazetesi Sahibi İbrahim Aslan ve Haberci Gazetesi muhabiri Ali Şanlı ziyaret etti. Başkan Tepe’ye yeni görevinde başarı temennisinde bulunan İbrahim Aslan, Türk Basınının çok zorlu bir dönemden geçtiğini ve bu noktada Cemiyetlere büyük görevler düştüğünü söyledi.

“ZOR DÖNEMDE BÜYÜK BİR SORUMLULUK ALDIK”

Başkan Tepe ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çok zor bir dönemde çok büyük bir sorumluluk aldığımızın farkındayız. Ancak ben ve Yönetimim tüm olumsuzluklara rağmen bu zor şartlarda en iyi şekilde görev yapıp Mersin Gazeteciler Cemiyeti’ni yöneteceğiz. Şimdiye kadar kentten ve üyelerimizinden olumlu bir yansımasıma hissediyoruz. Bu sinerji ile hep birlikte önümüzdeki genel kurula kadar çalışacak ve basınımızın yaşadığı tüm olumsuzlukları minimum indermek için uğraş vereceğiz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not