Advert

istanbul escort

Alican Özbayrak MHP'ye geri döndü

Eylül ayında İYİ Parti İl Başkanlığı'ndan istifa eden Alican Özbayrak Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) geri döndüğünü açıkladı. MHP'ye geçtiğini sosyal medya hesabından duyuran Özbayrak "Sn. Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli'nin çağrısına karşılık bir çok arkadaşımızla birlikte partimize dönme kararı aldık" dedi.

Alican Özbayrak MHP'ye geri döndü
Alican Özbayrak MHP'ye geri döndü admin
Bu içerik 445 kez okundu.

 Hasan KÜÇÜK

İYİ Parti İl Başkanı iken Eylül ayında görevinden istifa eden Alican Özbayrak, 31 Mart Yerel seçimleri öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın evraklarını İl Seçim Kuruluna geç verdiği gerekçesiyle görevden alınan Servet Koca'nın yerine il başkanı olarak atanmıştı. İYİ Partiden tam olarak ayrılan Özbayrak MHP'ye geçtiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Özbayrak sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı. "Kıymetli dostlar, bir süre önce üyesi bulunduğum Milliyetçi Hareket Partisinden ayrılıp bir başka siyasi partiye üye olmuştum. Yaşantımda elbette ki pişmanlıklarım olmuştur, zamanın ne getireceğini bazen kestirmek mümkün olmuyor, zaman zaman nefis yaptığımız durumlarla karşılaştık ve ona göre hareket ettik. Geçmişe takılıp kalmanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Bu anlamda hiç bir siyasi beklentim olmadan Sn. Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli'nin çağrısına karşılık bir çok arkadaşımızla birlikte partimize dönme kararı aldık. Konuyla ilgili önümüzdeki kısa bir sürede basın açıklamamızı değerli arkadaşlarla birlikte yapacağız. Bu süreçte bizleri bir araya getiren Sn. Genel Başkanıma kıymetli genel merkez yöneticilerime teşekkür ediyorum."

Özbayrak'ın paylaşımının ardından bazı kişiler tepki gösterirken bazıları ise destek verdi. Özbayrak'ın paylaşımını bir süre sonra kaldırdığı görüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not