Advert

istanbul escort

Vietnam-Mersin ilişkilerini katkı verecek ziyaret

Vietnam Ankara Büyükelçisi TranQuangTuyen, bir dizi temasta bulunmak üzere geldiği Mersin’de Vali Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti. Büyükelçi Tuyen, ziyaretin Türkiye-Vietnam ilişkilerinin yanı sıra Vietnam-Mersin ilişkilerine de önemli bir katkı sağlayacağını söyledi.

Vietnam-Mersin ilişkilerini katkı verecek ziyaret
Vietnam-Mersin ilişkilerini katkı verecek ziyaret  admin
Bu içerik 305 kez okundu.

 Vietnam Ankara Büyükelçisi TranQuangTuyen, bir dizi temasta bulunmak üzere geldiği Mersin’de Vali Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti.

Beraberindeki heyetle birlikte sahil Valilik binasına gelen Vietnam Büyükelçisi TranQuangTuyen, Valilik Şeref Defterini imzalayarak, makama geçti.

Vali Su, yaptığı konuşmada, Büyükelçi TranQuangTuyen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu tür ziyaretlerin ülkeler arası ilişkiler açısından önemli bir yere sahip olduğunu belirten Su, Büyükelçi TranQuangTuyen ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Büyükelçi TranQuangTuyen ise Mersin gibi önemli bir liman şehrinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretin Türkiye-Vietnam ilişkilerinin yanı sıra Vietnam-Mersin ilişkilerine de önemli bir katkı sağlayacağını söyledi. Büyükelçi, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Vali Su’ya teşekkür etti.

Ziyaret, bir süre sohbet edilerek görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi. (İHA)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not