"Değişim istiyoruz arkadaş!"

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, son günlerde Mersin kamuoyunu meşgul eden ve sosyal medya üzerinden sert eleştirilerin yöneltildiği Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin yeni logosu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

admin
Bu içerik 550 kez okundu.

 Hasan KÜÇÜK

 Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği koordinasyonunda gerçekleştirilen 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde konuşan Başkan Seçer, Mersin'in arzu ettikleri seviyede bir kent olmadığına dikkat çekerek klasik söylemlerle aynı şeyi söylemenin ve yapmanın bir şeyleri değiştirmediğini vurguladı.

"KIZILCA KIYAMET KOPTU"

Eli ile Mersin için yapılan logoyu gösteren Seçer, " Mersin'in logo anlamında ihtiyacı var. Şu gördüğünüz simge ile Mersin'i daha modern daha çağdaş bir logo ile temsil ettirebilir miyiz dedik. Şimdi yeni, böyle etkinliklerde, simgesel bir anlayışla kullandığımız bir logo hazırlığı. Kızılca kıyamet koptu Mersin'de. Değişim öyle bir şey ki hele önyargılı bir toplumsa Einstein’ın dediği gibi atomun çekirdeğini parçalayabiliyorsunuz ama bu önyargıları ortadan kaldıramıyorsunuz. Biz değişim istiyoruz arkadaş. Bunu belirtmeye çalışıyoruz. Her anlamda değişim" ifadelerini kullandı.

"DÜNE AİT NE VARSA DÜNDE KALDI CANCAĞIZIM"

Bakın endüstri 4-0'ı konuşuyoruz. Bundan 5 yıl önce bu kadar geniş gündemde değildi" diyen Seçer, "Serkan Özada endüstri 5-0'dan bahsetti. Daha belki yeni bu kavramı duyanlar var. Yeni şeyler söyleyelim. Düne ait ne varsa dünde kaldı cancağızım. Artık yeni şeyler söylemek lazım. Her alanda da bunu yapmak zorundayız" şeklinde konuştu.

Seçer, Logonun nasıl ve kime yaptırıldığı ile ilgili bir açıklama yapmadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
Gülnar Bir Derneği'nden MGC’ye ziyaret
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not
İşadamlarından Su Analiz Laboratuvarı'na tam not