Advert

istanbul escort

Mersin Barosu fidan dikerek geleceğe nefes verdi

Mersin Barosu, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ‘Geleceğe Nefes Ol’ sloganıyla 81 ilde aynı anda başlattığı 11 milyon fidan dikim kampanyasına katılarak destek verdi.

Mersin Barosu fidan dikerek geleceğe nefes verdi
Mersin Barosu fidan dikerek geleceğe nefes verdi admin
Bu içerik 171 kez okundu.

  Mersin’de 11 ilçede, 48 noktada, 1 saatte toplam 251 bin fidanın toprakla buluştuğu fidan dikim kampanyası kapsamında; kent protokolü, kurum, kuruluş, oda, sivil toplum örgütleri temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşların katılımıyla, Yenişehir ilçesi Emirler Mahallesinde gerçekleşen fidan dikim törenine katılan Mersin Barosu yönetim kurulu üyesi Av. Bilgehan Yaşa, daha yeşil bir ülke için fidanları toprakla buluşturarak geleceğe miras bıraktı. Mersin Barosu böylece, Guinness rekorlar kitabında dünyanın en büyük online fidan dikim albümünde yer alacak.

Mersin Barosunun, toplum ve çevre yararına yapılan her projede yer aldığını belirten yönetim kurulu üyemiz Av. Bilgehan Yaşa, “7’den 70’e herkesin fidan dikerek geleceğe yeşil bir miras bıraktığı bu projeyi çok önemsiyoruz. Özellikle son aylarda çıkan orman yangınları neticesinde zarar gören alanların yeniden ağaçlandırılması ve farkındalık yaratılarak çevreye olan duyarlılığın artması amacıyla gerçekleştirilen bu kampanyaya Mersin Barosu olarak katılarak, geleceğe nefes vermekten mutluluk duyuyoruz. Nefes alanlarımız katledilerek yok edilmesin. Bir ağaç, binlerce nefes demektir” dedi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı
Kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı
Erdemli'de çiftçilere ücretsiz harnup fidanı dağıtıldı
Erdemli'de çiftçilere ücretsiz harnup fidanı dağıtıldı