Çelik ve Kocamaz’dan birlik beraberlik mesajı

İyi Parti Genel İstişare Kurulu (GİK) üyesi Burhanettin Kocamaz ve İyi Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar ile bir araya geldi. Çelik parti binası girişinde yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı. İl Başkanı Dutar ile görüşen Çelik, parti içi rekabetin kaçınılmaz olduğunu belirterek “Her siyasi partide farklı düşünceler, tatlı rekabetler olabiliyor. Burada önemli olan aynı hedef için mücadele eden partililerin hedefinden sapmadan bir arada çalışma kültürünü ortaya koymasıdır. Önümüzdeki günlerde kongre heyecanını yaşayacağız ve bir çok arkadaşımız il ve ilçelere aday olarak seçim yarışına gireceklerdir. Burada da tatlı bir rekabet yaşanacak ve partimiz bu yarıştan güçlenerek çıkacaktır” dedi.

Çelik ve Kocamaz’dan birlik beraberlik mesajı
Çelik ve Kocamaz’dan birlik beraberlik mesajı admin
Bu içerik 533 kez okundu.

 Kemal İSTEK

İyi Parti Genel İstişare Kurulu (GİK) üyesi Burhanettin Kocamaz ve İyi Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar ile bir araya geldi.

Parti binasında coşkuyla karşılanan Çelik, burada partililere hitap etti.

İyi Parti’nin özünde medeniyetçiliğin, demokratlığın, milliyetçiliğin olduğunu belirten Çelik, "İyi Parti Türk siyasi hayatında yerini almıştır. Bu siyasi hareket içerisinde çok önemli insanlar çıkacak ve bunu hazırlıklı olalım. Bu arkadaşlarımız milletvekili, belediye başkanı olabileceklerdir ama bu bizlerin gayretiyle olacaktır. Genel başkanımız Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olabilmesi için bugünden çalışmalarımıza başlamamız gerekiyor. Bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için birlik beraberlik içerisinde olmamız gücümüzü arttıracaktır. Ben partimizin siz değerli partililerimizle güçlenerek yoluna devam ettiğine inanıyorum. İl Başkanımız Mehmet Dutar'a tekrar hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum” dedi.

İyi Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren, İl Başkanı Mehmet Dutar'da "Genel Başkanımız Meral Akşener’in en başından buyana yol arkadaşlığını yapan milletvekilimiz Behiç Çelik, partimizin bugünlere gelmesi noktasında büyük emeği vardır. Bizim bir hikayemiz bir ruh kökümüz var. Ve bu hikayemize , genel başkanımıza bağlı kalarak,  hikayemizin devamı adına şimdi de Mersin’de ant içmiş kadrolarımızı oluşturacağız.  Ben göreve geldiğim günden beri hep şunu ifade ettim: Biz asla siyasi, politik bir dille konuşmayacağız.Biz halkın içinden, halkın ruh kökünden doğmuş bir siyasi hareket olarak gönül gözü ile konuşacağız.  Mersin milletvekilimiz Bahiç Çelik, partimizi ve bizleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde başarıyla temsil ediyor. Vekilimizin bundan sonra da önerilerini dikkate alarak sosyal projeler üreteceğiz. Bizi onurlandıran bu ziyaretinden dolayı da çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

KOCAMAZ'DAN SOYYAL MEDYADAKİ YIPRATMA AMAÇLI PAYLAŞIMLARA SİTEM

Bu arada İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz’da ziyarete katılım göstererek partililerle bir araya geldi. Sosyal medyada kendisine dönük yıpratma amaçlı içeriklere sitem eden Kocamaz, “Bazıları paylaşım sitelerinde son derece yıpratma amaçlı paylaşımlar yapıyorlar. Bunları dikkatle takip ediyoruz ama seviyemizi düşürmemek için dikkate almıyoruz. Geleceğe dönük umut olması için başta yönetecilerin bu konulara dikkat etmeleri ve partilileri birlik beraberlik duygusu içerisinde tutmaları gerekmektedir. Bu bağlamda il başkanımız Dutar’a görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

GİK Üyesi Kocamaz ve Milletvekili Çelik’in uzun bir aradan sonra tekrar bir araya gelmelerini memnuniyetle karşılayan İyi Partililer, “Bu birliktelikten büyük güç doğacaktır. İyi Parti milletin umudu ve geleceği en başta partimiz içerisindeki birlik beraberliği her fırsatta ortaya koymamız gerekiyor. Bu gün bunun fotoğrafını görmenin memnuniyetini yaşıyoruz” şeklinde konuştular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toroslar’da 450 adet fidan toprakla buluştu
Toroslar’da 450 adet fidan toprakla buluştu
Satranç turnuvasının finali 22 Kasım'da
Satranç turnuvasının finali 22 Kasım'da