Çiftepınar Mahallesi’nde yeni yol heyecanı

Erdemli Belediyesi, Çiftepınar Mahallesinde bulunan ancak geçiş imkânı vermeyen güzergâha, alternatif yol açımını gerçekleştirdi.

Çiftepınar Mahallesi’nde yeni yol heyecanı
Çiftepınar Mahallesi’nde yeni yol heyecanı admin
Bu içerik 165 kez okundu.

 Erdemli Belediyesi, mahallelerde ulaşımın zor olduğu kesimlerde yeni yol açma çalışmalarına devam ediyor. Özellikle kış aylarında yaşanan hava muhalefeti ile kapanan, bozulan yolların bakım ve onarımını gerçekleştiren Belediye, imar planında geçen yeni yolların da açılmasını sağlıyor. Bu kapsamda, Çiftepınar Mahallesinde zor şartlarda ulaşımı sağlayan güzergâhın yerine alternatif bir noktada yol açma faaliyetleri için çalışmalara başlayan Belediye, vatandaşların taleplerine anında cevap vermeye devam ediyor.

Yeni açılan yol konusunda açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Vatandaşlarımızın mağduriyetini en aza indirebilmek adına çalışmalarımız sürüyor. Erdemlimizin birçok noktasında eş zamanlı olarak yürüttüğümüz bu çalışmalar sayesinde özellikle kış aylarında yaşanabilecek sorunların önüne geçmeye çalışıyoruz. 0 rakımdan 2500 rakıma kadar nasırlı ellerinin izi olan arkadaşlarımız sayesinde, ilçemizin sorunlarını, %95 oranında çözdük. Özellikle ilçemizde geçişe elvermeyen noktalarda yürüttüğümüz çalışmalar ile ulaşımın sağlanmadığı tek bir nokta bırakmadık. Çiftepınar Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz bu çalışma ile de vatandaşlarımızın bir nebzede olsa hayatını kolaylaştırmak istedik” dedi. (Haber Merkezi)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Miyavpark yenilendi
Miyavpark yenilendi
Hurda paletler, kuş gözlemevine dönüştü
Hurda paletler, kuş gözlemevine dönüştü